Google Chrome i efekty przejscia na inna strone

Witam,

jestem przyzwyczajony do Firefoxa, jednak to zaniedbanie użytkowników ze strony Mozilli już mnie męczy, rzadkie aktualizacje no i ten Firefox 4 który przydłuża się z wydaniem…

Postanowiłem przejść na Google Chrome, wszystko ładnie pięknie tylko denerwuje mnie to, że przykładowo jestem na 1 stronie, klikam w link i Chrome zaczyna ładować stronę pokazuje biały ekran i wyświetla stronę… najbardziej denerwuje to w nocy i przy stronach z dużą ilością czarnego koloru ;/ Nagle biel oślepia w oczy i potem czerń i tak w kółko, w firefoxie jest to płynne, klikam w link, wyświetla cały czas tą stronę, a po chwili ładowania wyświetla już gotową stronę bez tego białego przejścia…

Da się jakoś to usunąć w Chromie? Wiem, że w Operze był ten sam problem, jednak tam wystarczyło ustawienie opcji “Wyświetlaj strone po xx sekundach”, miałem bodajże ustawione po 2 sekundach i elegancko jak w firefoxie było. A jak to w przypadku chrome? Proszę o jakąś pomoc…

A używasz jakiejś skórki do Chrome bo to może być problemem… ?

Niestety nie, wszystko oryginalnie…

Polecam Ci :

https://chrome.google.com/extensions/de … ikmi?hl=pl

Pozdrawiam :slight_smile:

Ale tutaj nie o to chodzi. ;/ Nie ma nikt żadnego pomysłu? Nie można w chrome wejść jak w Firefoxie about:config?