Google Chrome - pare pytań

Niedawno zainstalowałem Google Chrome 5.0.375.55 i już zauważyłem parę denerwujących rzeczy:

  1. Wiecznie wyskakujący komunikat o przetłumaczeniu strony - da się to jakoś wyłączyć ?

  2. Na YouTube wszystko działa dobrze ale jeśli oglądam ten sam film na innej stronie i też z odtwarzacza Youtube wtedy nie mogę przewijać ani pogłaśniać ( opcje odtwarzacza nie działają i nawet najazd na ikonę nie “podświetla” jej). Problem występuje też jeśli oglądam filmy z inny odtwarzaczy.

  3. Czy da się włączyć pasek stanu ?

  1. Wybierz ten kluczyk po prawej na górze Opcje/Dla zaawansowanych zjedź w dół i odznacz "Oferuj tłumaczenie stron w innych językach:

  2. Z tym Ci niestety nie pomogę, bo u mnie wszystko działa ok.

  3. O który pasek Ci chodzi?

  1. Opcje > Dla zaawansowanych > Tłumacz > “odptaszkuj” Oferuj tłumaczenie stron w innych językach

  2. Zainstaluj najnowszą wersję Adobe Flash Player

  3. Nie da się. (może istnieje wtyczka, która umożliwi wyświetlanie)

Gratuluję dobrego wyboru!

Zainstalowanie najnowszej wersji Adobe Flash Player nie pomogło. Myślałem że to wina wtyczki Speed Dial, ale odinstalowanie jej również poskutkowało.

Ja nie chce wracać do FF :frowning:

Może podałbyś mi link to jakiegoś filmiku, w którym nie działa Ci to? Sprawdzę u siebie.

http://www.joemonster.org/filmy/25588/D … ockow_Lego

każdy film na joemonster.org

Teraz zauważyłem że nie dam rady zamknąć reklam

Mi działa. Nie wiem czemu się tak dzieje. Może po odświeżeniu strony zadziała?

Znalazłem przyczynę. Gdy powiększam zawartość strony ( ctrl + scroll up ) wtedy występują problemy.

Mógłby ktoś to jeszcze sprawdzić? Czy jest to ogólny problem czy tylko ja mam taki przypadek.

U mnie działa normalnie… Wg mnie to będzie wina wtyczki nie koniecznie Adobe…

Albo spróbuj w ustawieniach Adobe Flash Player…:slight_smile:

Pozdro:)