Google Chrome - problem z dodatkami (niechciany "syf")

zainstalował mi się jakiś syf w Google Chrome. usuwa mi za każdym wyłączeniem przeglądarki wszystkie dodatki (adblock itd), do tego ustawia mi się jako strona startowa jakiś websearch.mocaflix.com. przeinstalowałem Chrome ale ten syf cały czas tu siedzi :confused: skanowałem system Malwarebytes’em, nic nie wyszukał. jakieś pomysły?

Możesz usunąć cały folder z chrome ale uważaj przy tym i na przyszłość przy instalowaniu darmowych programów uważaj na różne syfy które sie z nimi instalują, staraj się je ominąć [-X

(czywiście zainstaluj chrome ponownie) :stuck_out_tongue:

Napisz jaki system operacyjny posiadasz?

Zrób tak :

Otwórz uruchom ( flaga Windows na klawiaturze + R) wpisz - regedit , otworzy się edytor rejestru , przejdź do klucza:

HKEY CURRENT USER >SOFTWARE> znajdź folder Google Chrome - prawoklik na nim i usuń , następnie postępuj tak samo z kluczem

HKEY LOKAL MACHINE

Ściągnij :

http://www.jam-software.com/ultrasearch/

Po zainstalowaniu w okienku programu wpisz Google Chrome , jak coś znajdzie - prawoklik na tym i kliknij open containing folder - otworzy Ci się folder gdzie to się znajduje i usuń , wpisz websearch.mocaflix i postępuj tak samo.

Aplikacja przyda się także później można ją pozostawić. :smiley:

Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner z funkcji Delete(w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

@Acorus ma rację , zapomniałem o tym , szybszy sposób bez zagłębiania się w system. Dzięki @Acorus za podpowiedź. =D>

niestety na razie nic nie działa z metod jakie podaliście. chyba faktycznie przerzucę się na Firefoxa, bo ten Chrome zaczyna mnie powoli denerwować :-x

tak czy inaczej serdeczne dzięki za pomoc ludziska :slight_smile:

Zrób jeszcze skan HitmanPro - sprawdź co pokaże , jak ten nieszczęsny toolbara to usuń to. ( aktywuj go , trial na 30 dni , bo inaczej nie usuniesz syfu, potem po 30 dniach będzie już darmowy tylko na skan co tygodniowy bo nie będzie usuwał zagrożeń)