Google Chrome - problem z paskiem wyszukiwań, paskiem "Oczekiwanie na" oraz odtwarzaczem Youtube

Witam. Mam dziwny problem, nie wiem jak go określić słowami, więc nie potrafiłem wyszukać rozwiązania w internecie. Gdy korzystam z Google Chrome jest tak: 

Ten odtwarzacz na Yt mam taki sam, w Mozilli więc to chyba tak ma być :). A z resztą… może pomniejszyłeś rozmiar tekstu w przeglądarce? A jak nie, to czy próbowałeś ją jeszcze raz zainstalować?

Odinstalowanie i zainstalowanie ponownie też nie pomaga :frowning:

Kurcze… Nie wiem co to może być. A może przestań korzystać z Chrome? To chyba będzie najlepsze rozwiązanie :slight_smile: Jest dużo przeglądarek internetowych, więc to raczej nie będzie wielka strata… Jeśli masz tam coś ważnego, to w przeglądarkach jest opcja importowania danych. Ja używam tylko Mozilli, jak dla mnie jest najlepsza. Cóż, wybór należy do Ciebie :wink:

 

Już znalazłem rozwiązanie :slight_smile: To prawdopodobnie wina albo sterowników karty graficznej albo Javy. Odinstalowałem oba i zainstalowałem od nowa i jest dobrze. Dziękuję za odpowiedź. Temat do zamknięcia :slight_smile: