Google Chrome - Strona internetowa niedostępna (podejrzany avast)

Witam,

 

Od wczoraj mam problem z przeglądarką Chrome. Po wpisaniu frazy w pasku wyszukiwania pojawia się błąd o treści strona jest niedostępna. Natomiast pełny adres ładuje się bez problemu.

Wyczyściłem cała przeglądarkę, a nawet na nowo zainstalowałem, ale problem nie zniknął. Zauważyłem również, że nie jest w stanie wyświetlić strony z rozszerzeniami.

Wyłączyłem na chwilę Avast’a i zaczęło wszystko chodzić więc ponownie go uruchomiłem, ale po chwili znowu się zablokowało.

 

W jaki sposób się z tym uporać? Korzystam już z Avast’a wiele lat i nigdy nie było takiego problemu. Tym bardziej, że na drugim kompie też mam ten sam zestaw (Chrome i Avast) i problem nie istnieje.

 

EDIT: zauważyłem, że również nie odtwarza filmów z Youtube’a umieszczonych na stronie np Facebook’a.

 

Pozdrawiam serdecznie,

apik

Hej,

Zresetuj ustawienia Avasta - czasami program nie działa prawidłowo po dużych aktualizacjach.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Niestety reset nie pomógł. Dodam, że po wyłączeniu ochrony filmiki zaczynają również działać poprawnie. 

Hej,

W takim razie deinstalacja programu, czyszczenie systemu (dysku i rejestru) CCleanerem i po kolejnym restarcie instalacja Avasta.

Pozdrawiam,

Dimatheus

CCleaner’a też już używam ładnych parę lat, ale spróbuję jeszcze odinstalować Avast’a. Mam nadzieję, że to cos da bo strasznie nie chce mi się stawiac na nowo systemu :D.

 

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że na Internet Explorerze wyszukiwanie działa (teraz sprawdziłem).

Hej,

Ewentualnie zostaje pobawić się ustawieniami poszczególnych osłon w programie.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Póki co po ponownej instalacji Avast’a wróciło wszystko do normy, ale coś chyba jednak boli mojego notebook’a bo teraz co kilka minut zmienia się podświetlenie matrycy tzn na ułamek sekundy zwiększy jasność i z powrotem wróci do pierwotnego poziomu.

 

EDIT: co 2 minuty wariuje jasność, ale to już poruszę w jakimś innym temacie.

 

 

Pozdrawiam i dzięki wielkie za szybką pomoc.