Google Chrome zawiesza się przez błąd Flash'a

Mam problem przy próbie włączenia kamerki internetowej na jakimś czacie, pojawia się błąd w chrome: “Następująca wtyczka uległa awarii: Shockwave flash”, oraz na pasku zadań wyskakuje powiadomienie, że “Program Google Chrome został zamknięty. Aby pomóc chronić twój komputer, Data Execution Prevention(ochrona przed wykonywaniem danych) zamknął program…”. Co może być tego przyczyną?

Uprzedzając pytania: aktualizowałem Flash, sprawdzałem na innych przeglądarkach - również się wywala.

tylko gdy włączasz kamerkę? ja tak mam np w grach flashowych,a czasami nawet bez przyczyny.

u mnie powodem tego błędu są bad sektory na dysku. sprawdź dysk programem HD Tune i w zakładce health zobacz, czy coś nie jest na kolorowo, potem w tym samym programie zrób ‘error scan’. I jak?

Z dyskiem wszystko OK. A co do tego czy tylko gdy włączam kamerkę to nie, ale tu zawsze to wyskakuje, a przy innych rzeczach tylko sporadyczne.

Dodane 09.04.2010 (Pt) 21:23

Jest coraz gorzej, przestają działać mi filmiki i inne flash’e. Ktoś coś poradzi na tą przypadłość?

Mam dokładnie ten sam problem, proszę o pomoc.

Z góry dzięki.

Wywal wszystkie stery od kamerki i flashy i zainstaluj ponownie, powinno działać.

Już sobie z tym poradziłem dla tych którzy też mają taki problem: u mnie winę za tą sytuację ponosiły kodeki ffdshow. Zainstalowałem kodek Xvid i wszystko działa.