Google Drive nie może nawiązać połączenia z internetem

(Jacekostatek) #1

Witam. Tak jak w temacie, problem polega na tym, że gdy włączam GDrive to mam oto taki cudny komunikat http://pokazywarka.pl/bm4kq8/. I nic z tym nie mogę zrobić. Dodawanie reguł w zaporach ( zarówno ESETa jak i windowsowej zaporze ) nie daje rezultatu, wyłączenia i inne tego typu działania też. Nawet wyłączałem antywirusa bo myślałem że on coś blokuje i dalej nic. Wcześniej modyfikowałem jeden wpis w rejestrze ale cofnołem ustawienia i dalej bez skutku.Wielokrotne reinstalacje aplikacji też nie przyniosły skutu. Wujek google nic nie pomógł, dlatego pisze tutaj. może ktoś miał podobną sytuację? Z góry dzieki za odp.

jeżeli to może coś pomóc to załączam krótki opis PC :

Windows 7 Pro SP1

AMD Athlon X2 4800+

GF 8800GT 256 MB

4 GB RAM corsair

Seagate Barracuda 500 GB

antywir: ESET Smart Security v.5.2.9.12

Assasin5261 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

(Jacekostatek) #3

Rozwiązałem już problem. Temat uznaje za zamknięty.

(Misoi) #4

Szkoda ze jak znalazłes rozwiazanie to sie nim nie podzieliłeś … Bo mam taki sam problem i nie moge sie z nim uporac…

(Jacekostatek) #5

a proszę bardzo podzielę się ale jest w tym jeden haczyk. mianowicie problem został naprawiony ale nie przez moje grzebanie w systemie ale przez program Auslogics Boost speed v5.40( dalej nie pamiętam). Po prostu włączyłem w opcjach Internet Optimizer i zoptymalizowałem wszystko co program wyszukał. Po restarcie Gdrive uruchomił się normalnie i po 15 min. miałem już zsynchronizowane pliki ( ale niestety dzięki temu nie działa mi SkyDrive. więc jeżeli masz oba programy to rozważ czego używasz częściej choć nie jest powiedziane że tobie też zablokuje SD.)