Google Earth-problem przy zbliżaniu

Witam.Mam taki problem z programem Google Earth.Otoż kiedy zbliżam obraz ziemi na terenach południowo wschodniej Polski a także na terenach ukrainy albo Białorusi zblienie się nie ładuje komputer strasznie się muli a kułeczko na dole po prawej stronie się nie porusza.Na innych terenach to się nie dzieje.Mam więc pytanie czy u innych też się to dzieje???i Proszę o pomoc.

U mnie jest normalnie na tych terenach. Bez różnicy.

Więc to coś u mnie w kompie.Co więc może być przyczyną???

Trudno powiedzieć. Jeśli to na pewno dotyczy tylko tych terenów, o których piszesz, to może tylko przeinstalować (nadinstalować) program GoogleEarth?

Program przeinstalowałem.Nie pomogło.Natomiast czy tylko na tych terenach się to dzieje nie wiem bo cały glob ciężko sprawdzić.

Raczej nie ma zdjęć w lepszej rozdzielczości z tych terenów. N.p Baranowicze(spore miasto na Białorusi) widać przyzwoicie nawet z 500-600m. Odjedziesz trochę w bok i masz mgłę jak w (wiadomo).

Tak opisałeś problem, więc tak poradziłem. Generalnie na starszych, wolnych komputerach (procesor, grafika) GoogleEarth działa wolno i nic na to nie poradzisz. Można jedynie spróbować przesunąć suwak w ustawieniach (Narzędzia > Opcje > Jakość terenu) dalej w lewo, a nawet do samego lewego krańca.

Żadne zmiany w ustawieniach programu nie pomogły.Natomiast nie wiem czemu ale kiedy wyłączę program to proces jest dalej w menadżerze.

Spróbuj czegoś innego - wyczyść system za pomocą CCleaner, Google Earth ściąga dużo danych i może temp już się “przypchał”.

PS. Której wersji programu używasz?

ustaw więcej pamięci RAM dla programu.