Google Earth-problem przy zbliżaniu

(Michalvvisniewski) #1

Witam.Mam taki problem z programem Google Earth.Otoż kiedy zbliżam obraz ziemi na terenach południowo wschodniej Polski a także na terenach ukrainy albo Białorusi zblienie się nie ładuje komputer strasznie się muli a kułeczko na dole po prawej stronie się nie porusza.Na innych terenach to się nie dzieje.Mam więc pytanie czy u innych też się to dzieje???i Proszę o pomoc.

(system) #2

U mnie jest normalnie na tych terenach. Bez różnicy.

(Michalvvisniewski) #3

Więc to coś u mnie w kompie.Co więc może być przyczyną????

(system) #4

Trudno powiedzieć. Jeśli to na pewno dotyczy tylko tych terenów, o których piszesz, to może tylko przeinstalować (nadinstalować) program GoogleEarth?

(Michalvvisniewski) #5

Program przeinstalowałem.Nie pomogło.Natomiast czy tylko na tych terenach się to dzieje nie wiem bo cały glob ciężko sprawdzić.

(xyzzyx) #6

Raczej nie ma zdjęć w lepszej rozdzielczości z tych terenów. N.p Baranowicze(spore miasto na Białorusi) widać przyzwoicie nawet z 500-600m. Odjedziesz trochę w bok i masz mgłę jak w (wiadomo).

(system) #7

Tak opisałeś problem, więc tak poradziłem. Generalnie na starszych, wolnych komputerach (procesor, grafika) GoogleEarth działa wolno i nic na to nie poradzisz. Można jedynie spróbować przesunąć suwak w ustawieniach (Narzędzia > Opcje > Jakość terenu) dalej w lewo, a nawet do samego lewego krańca.

(Michalvvisniewski) #8

Żadne zmiany w ustawieniach programu nie pomogły.Natomiast nie wiem czemu ale kiedy wyłączę program to proces jest dalej w menadżerze.

(Cedar) #9

Spróbuj czegoś innego - wyczyść system za pomocą CCleaner, Google Earth ściąga dużo danych i może temp już się "przypchał".

PS. Której wersji programu używasz?

(Danielm86) #10

ustaw więcej pamięci RAM dla programu.