Google Password Assistance - próba włamania?

witam, mam konto na gmailu, dziś i wczoraj dostałem maile od Google Password Assistance:

"To initiate the password reset process for your xxx@gmail.com Google Account, click the link below:


if clicking the link above doesn't work, please copy and paste the URL in a new browser window instead.

If you've received this mail in error, it's likely that another user entered your email address by mistake while trying to reset a password. If you didn't initiate the request, you don't need to take any further action and can safely disregard this email.

Thank you for using Google.

For questions or concerns about your account, please visit the Google Accounts Help Center at 

This is a post-only mailing. Replies to this message are not monitored or answered."

oczywiście nie podejmował żadnej próby zmiany hasła i tu moje pytanie: czy ktoś próbuje się włamać na moje konto? co mam w takiej sytuacji zrobić? chciałem się skontaktować się z jakimś adminem google, ale na tej ich stronie nie ma żadnego adresu do supportu, tylko jakieś głupie tematy pomocy. jak w ogóle mogło do tego dojść, że ktoś chce włamać się na moje konto? tego maila używam tylko w pacy, więc go nie rozpowszechniam w sieci.

będę wdzięczny za pomoc.

wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać i użyłem linku, który miałeś w tym poście i zmieniłem Ci hasło, masz szczęście, że to ja, a nie ktoś inny, chcesz może nowe hasło? :wink:

nie wiedziałem że to tak działa! poproszę jeśli można