GoogleChrome sugestie adresu www

Siemanko mam problem jak w temacie po wpisaniu “www” od razu wyskakuje mi sugestia do pewnej stronki chociaż z niej już dawno nie korzystam… Nie chodzi mi o wyłączenie sugestii tylko zastąpienie jej inną…

Z góry dzięki za pomoc Pozdro…:slight_smile:

Usunąłeś adres tej strony z historii?

całą historię usunąłem i dalej się tak robi… gdzieś to musi być zapisane…

A w ulubionych? Inne zakładki na pasku u góry.

No może to też, ale u mnie te podpowiedzi coś nie działają, mimo że są włączone. :-/

w opcjach da się wyłączyć tylko te podpowiedzi ale mi nie o to chodzi… chcę ja po prostu zmienić albo usunąć… jeśli są pobierane z serwerów to gdzieś się muszą zapisywać… :smiley:

Mozę wystarczy wchodzić dużo razy na ta samą strone wpisujac www.iadres.pl i może wtedy będzie pojawiać ta nowa. Ja np. miałem że wpisując: www.k.. to mi wyskakiwała propozycja: www.komorkomania.pl(bo wtedy wchodziłem na nią czesto), a później zacząłem częściej wchodzic na www.komixxy.pl i wpisujać www.k sugestia były juz komixxy.

No tylko, że ja już około pół roku nie wchodzę na tę stronkę… i wystarczy, że wpiszę www i nic więcej a ten adres już się mi pokazuje na pasku adresów… i jeszcze raz podkreślę, że nie jest to sugestia jedna z tych co się wyświetlają pod paskiem tylko na nim bo chyba nie wszyscy mnie rozumieją :stuck_out_tongue:

A jaka to strona?? Może to jest alfabetycznie robione??

alfabetycznie to by nie pasowało…

Dodane 19.06.2010 (So) 10:29

Dobra znalazłem:)

Podczas usuwania historii trzeba zaznaczyć “Wyczyść zapisane dane formularza” :slight_smile:

Mogłeś spróbować po prostu usunąć tę stronę z historii.

Próbowałem tak ale to nie pomagało:)