Google Maps - jak dodać zdjęcia?

Cześć
zastanawiam się, jak dodać zdjęcie do google maps, ale w lokalizacji innej niż “standardowa”. Spędziłam nad tym trochę czasu, dołączyłam do “Lokalni przewodnicy” ale nadal klops. Chciałabym dodać kilka zdjęć tak jak jest to zrobione na tym screenie

Nie ma żadnego screena.

Czy ten poradnik nie rozwiązuje Twojego problemu?
https://support.google.com/maps/answer/2622947?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=pl

Wytłumacz o co kaman a pomogę :slight_smile:

W ten sposób udało mi się dodać zdjęcie do lokalizacji zapisanej w goole np “Mazowiecki Park Krajobrazowy”

googlemaps2|681x318

W dalszym ciągu nie można zobaczyć Twojego screena.

Zdefiniuj lokalizację niestandardową. Prywatna placówka?

nie wyświetla się link.

Napisz co dokładnie chcesz osiągnąć, wrzuć zdjęcie pod dane miejsce ?

Tak, chciałabym dodać zdjęcie dokładnie w miejscu jego zrobienia, nie jest to placówka, zwykłą droga w lesie,

googlemaps2
Jeśli ten sposób dodanie screen’a nie zadziała ordynarnie podlinkuję zdjęcia ;D

Tak to możesz dać tylko zdjęcia sferyczne - https://www.google.com/streetview/

to zmienia postać rzeczy, idę poczytać z czym to się je :slight_smile:

Cześć
temat całej dyskusji morze być nieco mylący, ale po co zakładać nowy.
Mam nowe pytanie dotyczące map google.
Ostatnio dodałam nowe zdjęcie sferyczne z mojego telefonu, zdjęcie gdy je obejrzeć na mapie pokazuję się we właściwym miejscu

jednak, gdyby chcieć je obejrzeć z pozycji użytkownika niezalogowanego lub innego zdjęcia nie ma tam gdzie być powinno

czy mogę to jakoś poprawić i co zrobić alby na przyszłość błąd się nie pojawiał?

A gdzie się pojawia ?
Być może nie minęło za wiele czasu od dodania do map i wciąz oczekuje na akceptację administracji. Wiele razy jest też tak że po pewnym czasie są nanoszone zmiany dotyczące dróg i zdjęć elementów.

Pojawią się w zasadzie nigdzie… u mnie wygląda to tak:


do tej pory zdjęcia pojawiały się niemal natychmiast i zazwyczaj dobrze zlokalizowane
czy przyczyną może być fakt, że omyłkowo wrzuciłam do z innego konta niż robiłam to wcześniej?
na telefonie mam dwa konta google: służbowe i prywatne ( czasami w niektórych programach przeskakuje) na prywatnym koncie mam “lokalnego przewodnika” i nigdy nie miałam tego typu problemu.

I tak może być. Przewodnicy Google mają nieco większy zasób zaufania :slight_smile:

Dzięki! tak sklopsić takie zdjęcie… nawet swoje auto w ofiarze tej fotki zakopałam w błocie ;D