Gothic 3 maly problem

Gram sobie i po okolo 10-15 minutch gra sie ciac zaczyna i wylacza sie a na ekranie wyskakuje takie cos :

http://img452.imageshack.us/my.php?image=gothicql2.jpg

prosze o szybka odpowiedz

Gra orginalna??

Ronni po co się ptać czy gra oryginalna. Odpowiedź na to pytanie nie rozwiąże problemu. A nie wierze, że wszytkie aplikacje jakie miałeś albo masz na kompie są oryginalne. Zamiast zadawać głupie pytania pomóż chłopakowi jak wiesz o co chodzi… 8)

Orginalnosc gry jest w tym momencie bardzo ważna…

Do ronni

hahaha nic nie mówie :smiley: ekspercie 8)

Sebik podaj konfiguracje kompa. Moze cos sie poradzi

No looknij na tematy o NFS Carbon, same piraty… więc sie nie dziw. Nie mówie, że on akurat ma pirata, ale warto zapytac… :slight_smile:

zakładam ze masz minimum 1 giga ram i 128 na karcie, jesli nie to masz odpowiedz na pyt. jesli tak to moze uzywasz opcji quick save,load- to moze powodowac ten blad.zainstaluj patcha 1.09 . jesli nie pomoze to napisz do pomocy technicznej CDP :stuck_out_tongue:

Gra jest orginalna ale tylko mi na kompie sie takie cos robi u kumpla normalnie dziala nic nai wyskakuje a kompa mam takiego

1024 DDR2 RAM karta Geforce 6100 128Mb procek Sempron 3000 +64

karta graficzna szokująco słaba… i procesor nie tego

A ta karta ma żeczywisćie 128Mb bo słyszałem że GeForce tego typu mają rzeczywiście 64MB a reszte “pożyczają” od Ramu. Moim zdaniem karta graficzna za słaba i dlatego masz takie problemy :smiley:

w pliku konfiguracyjnym widnieje ta karta wiec gra ja obsługuje- o ile ma rzeczywiscie 128MB. problem lezy po stronie systemu pewnie. moj kolega tez mial paski jakies biale… przeinstalowal windows i jest ok, wodicznie Gothic jest uczulony na wszelkie objawy"choroby"systemu(chodzi o zla konfiguracje, za duzo syfu itp)