Gothic 3 powinien mi iść ale jest beznadziejny efekt w grze

Najgorzej to z tą kartą graficzną niedość że słaba to jeszcze niewiem czy gothic 3 obsługóje karty MX:(

Dodane 19.03.2009 (Cz) 20:42

Na moim kompie nfs most wanted chodził bez zarzutów i gta sa też. Gothic 3 raczej też pujdzie ale chyba obraz bedzie mrugał i troche bedzie się zacinał.

Trochę mrugał to za dużo powiedziane. Jak się w ogóle włączy to najwyżej będzie czarny obraz (ewentualnie jakieś kwadraciki).

Trochę zacinał? skoro 2 klatki na sekundę oceniasz na TROCHĘ to sorry :expressionless:

BTW: To po co się pytasz jak i tak wiesz, że ci pójdzie mimo przekonań ludzi, którzy trochę bardziej w tym siedzą… Nie rozumiem :expressionless:

nie masz szans żeby pograć na tej karcie, ponieważ ona ma nie ma pixel shader, a gothic 3 wymaga pixel shader 2.0 - nawet jak się uruchomi to będzie czarny obraz ;/ - jeżeli kupiż kartę, którą ci proponuję, to na minimalnych pograsz ponieważ ona ma pixel shader 2.0 (most wanted i gta san andreas to gry o najlepszej grafice NIE wymagającel pixel shader, dlatego ci poszły), ewentualnie pozostaje ci gothic 1 i gothic 2, jeżeli nie chcesz kupować karty graficznej ;]

proponuje zacząć odkładać pieniążki na nowego PC

A skąd wiesz że ona niema pixel shader?? A tak pozatym to ta karta niepodejdzie do mojego kompa bo ja mam skąplikowaną płytę główną i ciężko do niej cokolwiek znależć.

hahah… Bo potrafi czytać, myśleć, operować myszką, internetem, zna się na sprzęcie? Po się pytasz jak z góry osądzasz, że Twój komp jest na tyle dobry?

Może raczysz nas poinformować jaka płyta główna? Bo to że skomplikowanie wygląda niczego nie dowodzi xP

tomekkk12343

proponuje ci forum tibia.org.pl

tam ci na pewno pomogą :slight_smile:

Niepotrzeba mi już pomocy bo mam gothica 3 i chodzi mi bez zarzutów ani się niezacina ani nic! !!

No pewnie. Uważaj bo Ci ktoś uwierzy… Ustawion AA x16, Af x16, wszystko na ultra mega super hiper high, rozdzielczosc 2500x7mln prawda?

No mówie ci że na serio mi chodzi na tej karcie tylko że jak jestem na pustyni to mi troche ekran mruga ale tylko na pustyni a tak to wszystko jest ok. Wyczepista jest ta gierka. A grał ktoś w fable 2 jak nie to wam powiem że do jest podobne do gothica tylko że ma więcej dodatków w to też się fajnie gra:D A tak pozatym ta mam GeForce MX 4000 a nie GeForce MX 440.