Gothic 3

dzieki:)

Jesteś pewien?

gothic 3 nie chodzi na zintegrowanych kartach tak jest powiedziane w oficjalnych wyamganiach. poza tym ta grafika to szajs. i nie pogra sie na tyh czyms.uruchomic uruchomi-ale nie pogra

Informacje o Gothicu 3 znajdziecie tutaj.

HEHE dodam tylko że C2D za 750 zł to najsłabszy układ z serii Core 2 Duo (Bodajże E6300), a może konkurować z układami AMD za ok. 2-3 a niekiedy nawet 4 tys. !!

Ponieważ sam niepotrafie stwierdzić bo niewiem czy nektóre części będą(mogą) się uzupełniać(jeśli jest to możliwe) ale czy mój komp udziwgnie te grę:

AMD Sempron 2.4

GeForce 7600GS 256RAM

512 DDR

uruchomić się uruchomi, ale będzie działać masakrycznie źle.

słowem - nie warto.

Jeśli możesz kup 512 RAM albo 1024, wtedy pójdzie na mocnym low

Na moim ? Proponujac drugie 256 ram.

Intel, Celeron 1700 MHz (1.7 GHz)

256 mb ram ( dorzucajac drugie tyle czyli 512)

NVIDIA GeForce 4 MX 440 with AGP8X (64mb)

nawet nie ruszy.

po za tym gra w G3 na 512 ram to nie gra.

minimum 1GB. przy wszystkim na full, potrafi nawet na 2GB złapać chwilową zwieszkę! :slight_smile:

Freedom jakbym dokupił jeszcze jedną kostke 512 to byłoby coś z tego:D:D

było by (bo masz przyzwoitą grafikę), ale na dużo nie licz.

no i pamiętajmy o tym, że 1GB ram dla G3 to ilość minimalna :slight_smile:

ale ogólnie powinien na coś między low/medium chodzić.

tylko procek słaby.

wejdź na stronki o G3, szczególnie fora i poczytaj, bo niektórzy grali w wersję niemiecką/angielską to Ci powiedzą więcej co do wymagań.

freedom

czy te ramy byłby dobre, ponieważ nie jestem specem od częstotliwości(i tych innych bajerów związanych z jakością towaru)

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=DDR2+1GB+PC2+4200

a jak nie to może jakieś polecisz(dobrze by było jakby były one z seci skelóp http://www.proline.pl)

DDR2 na 100% nie masz więc odpadają.

najlepiej załóż nowy temat (bo tego to nie dotyczy) i wklej tam screeny z Everesta (do ściągnięcia na dobreprogramy.pl).

Poczytaj REGULAMIN forum :evil:

mam karte grafy ATI Radeon 9000,

procesor Intel Celeron 1.8,

1GB DDRAM firmy Patriot

CZY GOTHIC 3 WOGÓLE MI PÓJDZIE :cry:

a no moim

Pentium 3.4 GHz HT

GeForce 6600GT 128 MB

1024 DDR

joke :smiley:

jakie wy pytania zadajecie poszukajcie troszkę w google a znajdziecie zreszta ktos napisal wymagania minimalne i zalecane a wy dalej piłujecie czy pójdzie :smiley:

Ja też mam wątpliwości czy uruchomię Gothica 3.

Oto konfigutacja mojego kompa:

Intel Pentium 4 1,7GHz [niepodkręcany][w ogóle coś chyba Pentiumy się ciężko podkręcają]

GeForce 7800GS 256MB

1024DDRAM + 256 DDRAM [osobne klocki]

Pozdrawiam i dzięki z góry za opinie.

Nie martw się :slight_smile:

Mam podobnie tylko, że AMD Sempron 2800+ i 256ram ;/ I jutro kolega do mnie wpada z Gothiciem i lookniemy co i jak xD Dam tutaj znać :stuck_out_tongue:

jakie macie doświadczenia z gothiciem 3 ( Ci co to “przypadkiem” wysłali babcie na zachód i ona “przypadkiem” kupiła wam gotica i broń boże nie jest to wersja ściagnięta :stuck_out_tongue: )

chodzi mi o to czy jest tak fajna jak g1 czy g2? i przede wszystkim jak sie mają wymagania do waszych konfiguracji ( u mnie np Oblivion zacina się SŁABIEJ na max detalach+HDR+1024 * 768 niż na średnich detalach +Antyaliasing x2+ 1024*768) W szczególności odpalaliście gotica na kartach typu geforce 6600 GT ? Ja do tego mam Athlona 64 3000+ i 1024 DDRAM (chyba :stuck_out_tongue: ) Kingstona i nie wiem czy będzie działać płynnie na średniej grafice, bo pójść pewnie pójdzie.

I jeszze jedno- jak bardzo może przy grach pomóc pamięć wirtualna i gdzie ją lepiej ustawić, tzn mam 1 dysk na nim 3 partycje (c, d, e) i gry instaluję na “d” więc lepiej zwiększyć tą pamić na “c” (system) czy na “d”?

pozdrawiam!