Gothic 3

Mam pytanie czy pujdzie mi Gothic 3 :frowning: :

AMD Sempron 3000+

512 RAM

Geforce 6100

Prosze o szybką odpowiedź

Dzięki Pozdrawiam

Temat był http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=98513. Może Low…

Oficjalne wymagania :

Wymagania minimalne

# CPU: AMD/P4 2 GHz

# RAM: 1024 MB

# GPU: z obsługą (minimum) Shader Model 1.4 oraz 128 MB pamięci


Wymagania zalecane

# CPU: AMD/P4 3 GHz

# RAM: 1,5 GB

# GPU: z 256 MB (Radeon X1600 / GeForce 6800)


Pozostałe wymagania

# 4,6 GB wolnej przestrzeni na dysku

# DirectX 9.0c

# DirectX 8.1 i kompatybilna karta dźwiękowa

# Windows 2000/XP/XP64

# Czytnik DVD

Heh a co powinem do kupic plz powiecie bo nie orientuje sie

Czyli będzie ciąć. Może nie przez grafikę, ale brak RAMu. A to jest bardzo denerwujące

Pamięć i (jeśli chcesz medium) karta graficzna

Thx dzięki jeszcze jedno procek AMD SEMPRON 3000+ lepszy od AMD 2000+ jak pszie w wymaganiach

Tu jest problem, Sempron ma 1.8 a wymagane jest 2 GHz. Ale proc nie jest najważniejszy. Pierw karta, potem RAM i na końcu proc

:shock: :shock: Ale w prockach firmy AMD taktowanie nie jest najważniejsze! Ten proc będzie WYDAJNOŚCIOWO pracował podobnie do konkurencyjnych procków 3GHz.

Z tego co wiem to Tego semprona moge podkręcić na 2.2 ghz czy to cos da?Sry za noobowskie pytania ale staram sie żeby poszła bo już niedługo premiera w PL

Czyli proc starczy :] ( sry uczę sie od tygodnia o kompach i jeszcze nie wszystko wiem) :wink:

Ps. Z tego proca można wycisnąć więcej, mój kolega ma 2.4 i dalej sie boi kręcić :mrgreen:

Każdy procek kręci się inaczej. Podstawa to ostrożność, cierpliwość, dobra zasiłka i skuteczne chłodzenie.

eee Ok Czyli gothic 100% pujdzie :] na low chociaz a ram 512 kupilem za 80 zyka wienc se dokupie i luz ?

PS THX za Rady Możecie powiedziec albo dac link czym i jak podkręcić procka

czym? restartujesz kompa i w biosie podkrecasz. chyba ze masz plyte gigabyte np ds3 to z windowsa to robisz :stuck_out_tongue: a powaznie to w biosie sie kreci a jak? to zalezy jaki masz bios i opcje róznie sie nazywaja ale no nie trudno zorientowac sie.

Mam pytanie czy pujdzie mi Gothic 3 :

Sempron 2.5+1.8Gh 768 RAM,Geforce 5200 (128Mb)

pisze na pudełku z grą albo tam gdzie masz zamiar ją kupić, pozdrawiam