Gothic Noc Kruka problemy

  1. Nie odtwarzają mi się filmiki z gothica, ale tylko obraz, dźwięk jest. Nie odtwrzają się nawet intro i reklamy sponsorów.

  2. Mam orginalną płytę z dodatkiem do Gothica “Noc Kruka” i jest na nie jwirus, a konkretniej trojan, a konkretniej w autorunie. Jak to możliwe i czy mój komp będzie zagrożony jeżeli będę grał w gothica z tą płytką w napędzie.

  3. Jeśli nie jest to bezpieczne to czy mógłby ktoś zamieścić cracka do Gothica noc kruka, bo nie mogę go odnaleźć na googlach. Jest w ogóle do tej gry crack?

PS: Grę kupiłem oryginalną i to nie z gazety, tylko złotą edycję jakieś dwa lata temu, był tam zamieszczony właśnie gothic II i dodatek noc kruka.

PS2: Tak jakbyco to mój sprzęt opiszę

Sprzęt:

ati radeon hd 3800series tak ją opisuje mój komp, ale na opakowaniu z karty pisze 3870, razy dwa bo crossfire

AMD athlon 64 x2 dual core processor 5200+

260Ghz

2GB ramu

jeszcze coś podać?

Nie pomagamy PIRATOM !!

jakim piratom? przecież pisze że mam oryginalną. Ślepyś? Kupiłem oryginalną i chcę sobie w nią pograć z filmikami i bez wirusów, zapłaciłem wtedy 90zł bo jeszcze nie było ich wtedy w gazetach po 20, więc mnei nie denerwuj, bo już jestem bardzo wkurzony.

To po co mu crack? :smiley:

przecież napisałem po co, czytać nie umiesz? Cracka chce tylko wtedy jeśli nie będę mógł grać w oryginale i proszę o pomoc Was żeby grać z oryginalną. Cracka chce tylko w ostateczności, jeśli sie nic nie będzie dało już z tym zrobić

A to zwracam honor. Późno już i przestaje myśleć :stuck_out_tongue:

mass95 , skoro kopiłeś oryginalną grę, przysługuje Ci pomoc techniczna. Zadzwoń do CD Projektu i tam spróbuj poszukać rozwiązania swojego problemu.

jeśli wykrywa trojana to najprawdopodobniej to fałszywy alarm Twojego Antywirusa.

oki znalazłem już odpowiedź, jest tak jak napisał laki, gothic nie ma wirusa, to tylko mylą go z nim niektóre programy antywirusowe, na przyszłość jak ktoś jeszcze będzie miał taki problem, to powtarzam to nie wirus, :slight_smile:

marcinek6000 , w związku z tematem viewtopic.php?f=11&t=213590 Twój ostatni post wylądował w śmietniku. Nastepnym razem zarobisz ostrzeżenie.

A gdy edytuje się swojego posta i jest to ostatni post w temacie to czy temat się świeci? Jest zaznaczone, że jest nowa wiadomość w temacie? Bo ja zapomniałem tej wiadmości do tego postu i po paru dniach, kiedy mi się przypomniało o tym, świadomie napisałem tego posta pod starym, żeby temat znowu się świecił i wrócił na pierwszą stronę. Bo wydaje mi się, że po zedytowaniu posta temat się i tak już nie świeci. Jeśli jednak po zedytowaniu posta temat znowu się wyróżnia kolorkiem to bardzo przepraszam i się to już nie powtórzy.

Witajcie. Ja mam podobny problem. Kupiłam grę razem z CD-Action i nie mam obrazu w intro, tylko dźwięk. To jest o tyle dziwne, że pozostałe filmiki działają ok. Mało tego mam też gothicka 1 z tej gazety i wszystko działa. W czym może tkwić problem ?