Gothic Noc Kruka problemy


(Marcinek6000) #1
  1. Nie odtwarzają mi się filmiki z gothica, ale tylko obraz, dźwięk jest. Nie odtwrzają się nawet intro i reklamy sponsorów.

  2. Mam orginalną płytę z dodatkiem do Gothica "Noc Kruka" i jest na nie jwirus, a konkretniej trojan, a konkretniej w autorunie. Jak to możliwe i czy mój komp będzie zagrożony jeżeli będę grał w gothica z tą płytką w napędzie.

  3. Jeśli nie jest to bezpieczne to czy mógłby ktoś zamieścić cracka do Gothica noc kruka, bo nie mogę go odnaleźć na googlach. Jest w ogóle do tej gry crack?

PS: Grę kupiłem oryginalną i to nie z gazety, tylko złotą edycję jakieś dwa lata temu, był tam zamieszczony właśnie gothic II i dodatek noc kruka.

PS2: Tak jakbyco to mój sprzęt opiszę

Sprzęt:

ati radeon hd 3800series tak ją opisuje mój komp, ale na opakowaniu z karty pisze 3870, razy dwa bo crossfire

AMD athlon 64 x2 dual core processor 5200+

260Ghz

2GB ramu

jeszcze coś podać?


(Mass9595) #2

Nie pomagamy PIRATOM !!


(Marcinek6000) #3

jakim piratom? przecież pisze że mam oryginalną. Ślepyś? Kupiłem oryginalną i chcę sobie w nią pograć z filmikami i bez wirusów, zapłaciłem wtedy 90zł bo jeszcze nie było ich wtedy w gazetach po 20, więc mnei nie denerwuj, bo już jestem bardzo wkurzony.


(Mass9595) #4

To po co mu crack? :smiley:


(Marcinek6000) #5

przecież napisałem po co, czytać nie umiesz? Cracka chce tylko wtedy jeśli nie będę mógł grać w oryginale i proszę o pomoc Was żeby grać z oryginalną. Cracka chce tylko w ostateczności, jeśli sie nic nie będzie dało już z tym zrobić


(Mass9595) #6

A to zwracam honor. Późno już i przestaje myśleć :stuck_out_tongue:


#7

mass95 , skoro kopiłeś oryginalną grę, przysługuje Ci pomoc techniczna. Zadzwoń do CD Projektu i tam spróbuj poszukać rozwiązania swojego problemu.


(Laki000) #8

jeśli wykrywa trojana to najprawdopodobniej to fałszywy alarm Twojego Antywirusa.


(Marcinek6000) #9

oki znalazłem już odpowiedź, jest tak jak napisał laki, gothic nie ma wirusa, to tylko mylą go z nim niektóre programy antywirusowe, na przyszłość jak ktoś jeszcze będzie miał taki problem, to powtarzam to nie wirus, :slight_smile:


#10

marcinek6000 , w związku z tematem viewtopic.php?f=11&t=213590 Twój ostatni post wylądował w śmietniku. Nastepnym razem zarobisz ostrzeżenie.


(Marcinek6000) #11

A gdy edytuje się swojego posta i jest to ostatni post w temacie to czy temat się świeci? Jest zaznaczone, że jest nowa wiadomość w temacie? Bo ja zapomniałem tej wiadmości do tego postu i po paru dniach, kiedy mi się przypomniało o tym, świadomie napisałem tego posta pod starym, żeby temat znowu się świecił i wrócił na pierwszą stronę. Bo wydaje mi się, że po zedytowaniu posta temat się i tak już nie świeci. Jeśli jednak po zedytowaniu posta temat znowu się wyróżnia kolorkiem to bardzo przepraszam i się to już nie powtórzy.


(uayo) #12

Witajcie. Ja mam podobny problem. Kupiłam grę razem z CD-Action i nie mam obrazu w intro, tylko dźwięk. To jest o tyle dziwne, że pozostałe filmiki działają ok. Mało tego mam też gothicka 1 z tej gazety i wszystko działa. W czym może tkwić problem ?