[gowain] Zestaw piwowara na Ryzen 5! ;)

Jak wiadomo gracz nie samym komputrem żyje. A więc do skromnego zestawu dołączam listę akcesoriów domowego piwowara - chyba wszystkie niezbędne rzeczy, żeby dołączyć się do Piwnej Rewolucji (no może oprócz surowców, ale to już co kto woli). Razem: 3023,30zł

Eee i nikt nie chce głosować? Nie mamy tu miłośników piwa i piwowarstwa? :stuck_out_tongue:

(wojtekadams) #3

Ja juz głosowałem

Thx! :wink:

(wojtekadams) #5

Ten zestaw piwowara mnie interesuje… Można tego Ryzena jakoś wykorzystać w procesie ważenia piwa?

(pamix) #6

Jak dołożyć elementy mechaniczne, pneumatyczne i elektryczne to pewnie tak. Tylko że budżet wtedy nie wystarczy, choć próbować można, bo kto w końcu bogatemu zabroni.

Mój głos też już masz.

Hmm, ja tam go nie widzę :wink:

(wojtekadams) #9

zawsze można zejść z Ryzena 5 na Atoma :wink:

(pamix) #10

Dostałeś go chwilę po publikacji twojego zestawu

Hmm jak klikniesz na liczbę głosów to Twój się nie wyświetla :confused: ciekawe czy to działa…

(pamix) #12

Wiem, miałem na Ciebie głosować i wtedy wyświetliło mi się że osiągnięto limit oddanych głosów i więcej już nie mogę.

(wojtekadams) #13

Żebrolak :stuck_out_tongue:

(wojtekadams) #14

Czyli jest jakiś limit?

@tomekb @Kristov_pl wg regulaminu podobno nie ma limitu ilości oddanych głosów…

(krystian3w) #16

Chyba plugin tego nie ogarnia i trzeba indywidualnie komuś zwiększyć, albo zwiększają wszystkim co jakiś czas np. o 10 więcej jak wyczerpie ktoś pule.

(pamix) #17

Ktoś mi tutaj nie wierzy widzę. Chciałem na Ciebie zagłosować ale w miejscu w którym jest Głosuj pojawia się Limit i komentarz że osiągnięto maksymalną liczbę głosów.

Nie, nie, nie - ja Ci wierzę, zwłaszcza, że widzę jak działa forum. Plugin pewnie jest zje…y. Czepiam się Tomka :wink: Tobie ślicznie dziękuję za chęć zagłosowania i rozumiem, że może się nie dać

(wojtekadams) #19

Kolejny raz konkurs zorganizowany “jak zawsze”.

(pamix) #20

@Kristov_pl wie o problemie. Jak będzie szansa oddania głosu to dostaniesz nawet suba i kliknę dzwoneczek :grin:

(wojtekadams) #21

Jaki wierny Fan :slight_smile: