GPS do mobilka

Witam!

Ostatnio znajomy zakupił sobie palmtopa oczywiście w celu korzystania z usługi GPS. Dużo podróżuje i do swojego mobilka również chciałbym zakupić coś podobnego. Nie znam sie na na tego typu sprzęcie, ani nie mam doświadczenia z palmtopami w samochodach. Na allegro jest dużo ofert ale nie wiem co wybrać. Chcę na ten cel przeznaczyć ok. 1500zł Pomóżcie w wyborze :slight_smile:

Jeżeli Chcesz dobry sprzęt to ja polecam MIO A201 . A jeśli coś tańszego to może MIO 180. A i przez allegro nie kupuj palmtopa (chyba że odbiór osobisty) Bo znajomego oszukali na iPoda i droższych rzeczy na allegro nie polecaam kupywać !!

Szukaj w porównywarkach cen www: Skąpiec, Kupujemy, rzadko z: Ceneo, Oferciak, 9sekund, i jeszcze rzadziej jeśli chodzi o wysokiej jakości elektronikę z Allegro, E-bay (chyba że chodzi o sprzęt fabrycznie nowy, nie używany i wystawiajacy ma b. dużo pozytywów)!

POLECAM:

Skąpiec-Palmtopy

a konkretnie np.:

Asus MyPal A636N

W porównywarkach możesz poczytać też opinie użytkowników na temat danego produktu i opinie kupujacych na temat danego sklepu, oraz ocenę danego produktu i sklepu.

Że znajomego oszukali to tylko i wyłącznie jego wina. Nie jest to takze powód do tego, aby nie kupować na allegro. Codzinnie ludzie padaja ofiarą oszustów a jednak kupują. Ja kupię plalmtopa na allegro bo jest najtaniej i dla mnie najbezpieczniej. Kupuje i sprzedaje na allegro od 6 lat i wiem co kupować o co nie :stuck_out_tongue:

Znam te “porównywarki” ale przeciez o nie nie prosiłem tylko o jakies konkretne, sprawdzone modele.

:mrgreen: :x :o

Przecież podałem Ci wyżej bardzo konkretny model:

Asus MyPal A636N

Polecam, bardzo dobry sprzęt (poczytaj opinie na Skąpcu, nie chce mi się ich przepisywać a są OK).

Wiem ze mi podałeś i dzieki ci za to. Po prostu skomentowałem pozostała cześć twego posta