Gra "Crysis"

(Alfonsinio14) #1

Kupiłem orginał a mimo tego ze mam dobrego laptopa 2.4 ghz , 4 g ram , geforece 130m gt 1g gra sie tnie na bardzo wysokich i wysokich na srednich moge normalnie grac. O co chodzi moze przez to ze to laptop? A teraz to mi sie nie chce obraz wlaczyc tylko dzwiek chodzi.

(Art20 2007) #2

Za dużo wymagasz od laptopa.Bardzo wysokie to już jest DX10 wiec zapomnij.

(Zimek) #3

TAK, laptopy nie sa do gry kumpel np gta iv odpalal na dobrym pc i mu sie pamiec ram stopila ^.-

(andrewi) #4

Ogólnie laptopy jeśli chodzi o wydajność są dużo gorsze niż standardowy PC :wink: więc może to od tego

(Robert Zgrzebnicki) #5

Crysis na b. wysokich na laptopie? Zapomnij.

(Wiktor 1996 96) #6

GF 130m gt to nie za dobra grafa ona i crysis.Zapomnij

(Gremski) #7

jeżeli chodzi o moc obliczeniowa to laptop'y wymiatają taka jest prawda chyba że się zmieniło coś od czasu celeronów. Jeżeli chodzi o grafikę to w laptopach porażka trzeba było sobie stacjonarny kupić. Laptop jest do pracy, stacjonarka do grania. Ja nie wiem jak ludzie mogą się męczyć z grami na laptopach (oprócz wyjazdów). Musisz się przemęczyć na średnich albo małych detalach. Swoją drogą crysis to morderca grafik (bez optymalizacji kodu, dla przykładu zobaczcie sobie deadspace czy farcry w których grafika jest miodna, a gry śmigają na najwyższych detalach na kartach ze średniej półki cenowej)

(JNJN) #8

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

(Alfonsinio14) #9

no tak dead space na full mi chodzi i na rozdzielczosci tez full na laptopie a tu jeszze jest ten problem bo ja mam win 7 i to tez dlatego bo mi w crysisie nawet myszka zle chodzi i mysle ze tu tez system operacyjny odgrywa duza role bo ta gra raczej nie jest pisana pod win 7 i nie ma tu do zeczy nic ze jak chodzi na viste to na win 7 tez bedzie chodzic.

(Wojtek Net98) #10

Ludzie, ja na lapku z HD3200 w GTA IV grałem bez zacinki, co wy gadacie że laptopy nie są do gier.

(Ctr) #11

Wojtek321 Ile razy jeszcze napiszesz na forum że na laptopie z HD3200 GTA IV ci się nie tnie i, że laptopy są dobre do gier ??

Bonu1000 No niestety twoja grafika jest zbyt słaba na tego typu gry :frowning: życie...

(Wiktor 1996 96) #12

Wojtek321 , a na jakich detalach grałeś na low więc laptopy nie są do gier

(Nethalythic) #13

Laptopy są ok do grania, o ile kupicie jakiegoś za 5-8 kafli z kartami w SLI, mocnym procem i dobrymi pamięciami.

Inna sprawa, że granie na 17 calowym ekraniku to porażka.

Inna, że np dla mnie klawiatury laptopowe nie są wygodne.

Inna, że się to grzeje jak Pentium 4 :lol:

(Wojtek Net98) #14

No, jego karta jest faktycznie zbyt słaba. Wiktor, a ja mówiłem na jakich detalach? No właśnie.

(Wiktor 1996 96) #15

Nie mówiłeś ale na HD 3200 na średnich byś nie pograł więc na 100% LOW :smiley:

(Wojtek Net98) #16

Nie, grałem na medium. Wiesz co to commandline?

(Wiktor 1996 96) #17

Wiem co to commandline.Może i grałeś na medium ale na 640x480 :stuck_out_tongue:

(Wojtek Net98) #18

Dobry żart. Grałem na 800x600 85Hz, czasem nawet wyżej. Możesz nie wierzyć, mam do daleko i głęboko.

(Wiktor 1996 96) #19

Laptopy nie są do gier.Chcesz sobie pograć to kupujesz Deskopta albo Konsolę.Koniec tematu.

(Wojtek Net98) #20

Twoim zdaniem nie są, moim mogą być, ja wiem swoje ty wiesz swoje.