Gra logiczna - dojdź jak najdalej

A ja wciąż na drugim poziomie siedzę o_O Ale gra interesująca, fajnie tak pogłówkować.

Błażej gra polega właśnie na samodzielnym odgadywaniu, bez podpowiedzi :wink: Nie psuj sobie zabawy.

siedzę na trzecim :mrgreen: i kombinuję

Dla tych co nic nie rozumieją: bez HTMLa ani rusz. :slight_smile:

Obecnie jestem na czwartym ^^ Dla ciekawych - ta gra jest kopią gry NotPron. Powiedziałbym, że nawet dokładną kopią _^_

A ja nie wiem tylko co z tym dominem zrobić :frowning:

Trzeci level przeszedł już połowicznie.

Stanełem na oknie gdzie mam wpisać login i hasło :frowning:

Niekoniecznie. Ja znam HTML, znam angielski dość dobrze i nie mogę drugiego przejść… :stuck_out_tongue:

KOMPLETNIE nic mi to nie mówi. Może jakaś mała podpowiedź ?

nadal nic nie mogę wymyśleć …

jakieś rady ?

wciąż na zębach

Faktycznie… FRVADE jest NIEDOSKONAŁĄ kopią… Wszedłem na stronkę NotPron i odgadłem o co chodzi w obydwóch zagadkach (NotPron i FRVADE) prawie natychmiast…

Śliska sprawa…

No to level 3…

a skad wy to wzieliscie?? nie moge znalezc nazwy usera i hasla zeby przejsc domino :frowning:

Pierwowzór NotPron jest prostszy - po obejrzeniu obydwóch, czwarta zagadka (ta z domino) wydaje się naprawdę prostacka… Zajęło mi to 15 minut…

No to level 5

źródło dokumentu ;]

jesli uwazasz ze mi to cos mowi to sie mylisz ;]

Złączono Posta : 02.10.2006 (Pon) 20:01

jak przejsc domino? ;(

:smiley: Fajna gra - http://www.uw-team.org/hm3next/index.htm i wszystkie “hackme” :smiley:

popraw adres :slight_smile: :lol: a tego z domino przejsc nie moge…ani nawet 2 lvl tego prona :slight_smile: not prona :oops:

Na 2 levelu w tej grze stanełem.


Już do 3 doszedłem :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 02.10.2006 (Pon) 21:27

Dokładnie.

Ja już na Not Pron jestem w 6 levelu :smiley:

Już 7 :stuck_out_tongue:

jeśli nie wiesz, o czym mówię, to daruj sobię tę grę…