Gra Morrowind nie działa pod Vistą


(Oskar 1981) #1

Witam.

Zainstalowałem grę Morrowind (seria Extra Klasyka z CD Project) na laptopie z Windows Vista. Gra działa do momentu rozmowy ze strażnikiem na statku. Przy próbie opuszczenia statku gra zawiesza się, tak ze nic już nie da się zrobić. Dodam, że na stacjonarnym komputerze, na którym jest stary dobry XP gra działa bez zarzutu. Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Czy trzeba ściągnąć jakąś łatkę czy coś innego? Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam


(Mattixxxl) #2

Miałem to samo. Początek gry i idzie straznik...i lipa zawieszka lub wyskakuje do windows-a. I na laptopie i na stacionarce jak mialem Viste ów gra nie działała. Przeszukałem fora polskie i nie polskie. Zapytałem wuja google.com i http://pobieralnia.pl/plik-4498-the-elder-scrolls-iii-morrowind-patch-v1-2-0722.html oraz taka mala rozmowka http://www.gamebanshee.com/forums/the-elder-scrolls-iii-morrowind-29/expansion-mesh-bug-need-help-89082.html może coś Ci ruszy. Ja wrociłem do Xp :slight_smile:


(Oskar 1981) #3

Dziękuję za odpowiedź. Niestety plik z podanego linka nie załatwił sprawy... Czy któś zna może jeszcze jakiś inny sposób? Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam