Gra Multiplayer quake 3 dziala MMORPG nie pomocy

Sprawa ma sie tak. Jestem “szczesliwym” uzytkownikiem windows Vista. Mam problem z gra multiplayer na niekturych grach. Siedze w UK ale nie wiem co za internet te (osly) maja.

Moze jak poglebie temat to pomoze z rozwiazaniu.

Dziala to w ten sposob ze od 12 w nocy do 6 rano moge pobierac pliki typu torrent.

Od polnocy do 18 po poludniu internet dziala swietnie :smiley: bez zacinania i problemow moge np. grac w Quake 3 Arena. Jednak gra typu Shaiya typu MMORPG nie dziala. Nie wiem czym to jest spowodowane ale nie rozumie czemu moge grac w q3 a nie moge w shaiy-e. Nie mam z byt wielkiego doswiadczenia z temacie internet i w miare mozliwosci prosze o pomoc.

Ps: przepraszam za moja pisownie ale nie mam jak poprawic swoich bledow…

Dzieki z gory za wszelkie wskazowki.

To tak powiedz jaki masz internet prędkość, możesz grać w q3 ponieważ jest to bardzo stara gra która działała by poprawnie nawet na łączu 256kb/s

wybacz ale nie potrafie stwierdzic jaki mam internet i jaka predkosc lacza. Niestety tylko ja w akademiku sie interesuje tym jak mozna grac przez internet, cala reszta nie jest tym zainteresowana w sensie ( mam internet i to mi wystarczy). Ale chodzi mi czy wie ktos jakie moga byc tego powody. Zabespieczenia typu firewall czy cos w tym stylu. a moze wystarczy cos przestawic w ustawieniach i bedzie OK. Nie wiem o co B…

Dodane 11.05.2009 (Pn) 21:40

wybacz ale nie potrafie stwierdzic jaki mam internet i jaka predkosc lacza. Niestety tylko ja w akademiku sie interesuje tym jak mozna grac przez internet, cala reszta nie jest tym zainteresowana w sensie ( mam internet i to mi wystarczy). Ale chodzi mi czy wie ktos jakie moga byc tego powody. Zabespieczenia typu firewall czy cos w tym stylu. a moze wystarczy cos przestawic w ustawieniach i bedzie OK. Nie wiem o co B…

Prędkość łącza możesz sprawdzić na stronce

na dole w okienku klikasz Begin i czekasz na sprawdzenie, potem wyświetla ci się wynik :smiley:

http://www.speedtest.pl/

Download mam 68 kb/s

Upload mam 217 kb/s

Dodane 11.05.2009 (Pn) 21:55

ale gwarantuje ze w tych godzinach o ktorych mowilem wczesniej dawnload mialbym w granicach 600 kb/s a to jest iemozliwe zeby gra wymagala wiekszej przepustowosci lacza.

Jeżeli jest to sieć akademicka, możesz mieć poblokowane porty na których dana gra łączy się z serwerami.

:expressionless:

Próbowałeś grać w to mmo po północy ??

Być może gra tworzy połączenia p2p pomiędzy graczami a z tego co powiedziałeś w dzień torrenty nie chodzą

Probowalem ale zaraz po polnocy i jak nie wyszlo to wylaczylem kompa bo itak mialem isc do pracy na nastepny dzien… Ale sprobuje w wickend kolo 1 w nocy. Mam nadzieje ze sie uda. A co do gier (rafisoltys) jest mozliwe ze gra moze tworzyc polaczenie p2p ?? Wiesz sadzilem ze granie przez neta to przesylanie informacji o tym co robi przeiwnik. Czyli quake czy inna gra to jeden*** jak to sie mowi…

Tweety0Im , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

MOzesz mi wierzyc chcialbym pisac poprawnie gramatycznie ale nie moge, nie wiem czy czytales wczesniej. Mam angielskie oprogramowanie wiec wiez mi ze chcialbym. Dobra zmienie tytul tematu… Ale Nadal czekam na jakies sugestie co do tego neta… Dzieki wszystkim

Dodane 12.05.2009 (Wt) 9:09

A co do lacza o ktory byla mowa wczesniej, sprawdzalem 10 min temu mam predkosc…

Dawnload 2498 kb/s

Upload 142 kb/s

Kontaktowałeś się w ogóle z adminitsratorem sieci? Skoro płacisz za dostęp to masz prawo wymagać aby wykrył i usunął usterkę, chyba że masz za darmo w co wątpię (bo nawet ja w Holandii internet mam wliczony w cenę mieszkania a wielu myśli, że dostaje dostęp gratis).

Najprawdopodobniej porty masz blokowane, kiedyś miałem podobny problem. Gdy grałem w MOHAA miałem pingi 999 przy łączu 4Mb/s/256kb/s, zgłosiłem problem adminowi, poprosił o porty gry i odblokował je dla mojego IP.

Jeśli jesteś właściecielem komputera, na którym masz zainstalowane to oprogramowanie, wystarczy zmienić układ klawiatury (podejrzewam, że korzystasz z Microsoft Windows) na polski programisty (po ang. polish programmer ) i będziesz miał polskie literki.

Pozdrawiam!