Gra na wakacje jaka?

(Porchekarera) #1

Witam. Wakacje sie zaczęły a ja nie mam co robić… Więc poszukuję grę która zadziała na super gracie gforce fx5200 1 gb ram i amd athlon 1.84 Ghz lub na laptopie intel centrino 2x 1.66 Ghz 1 gb ram zintegrowaną kartą graficzna od intela chyba bez vertex shaderów z 224 mb. Najlepiej jakiś fps .

(system) #2

Laptop taki jak mój xD

Z gier to ja proponuje (zwłaszcza na wakacje)

• Piłka nożna

• Siatkówka

• Koszykówka

Ewentualnie zacznij ćwiczyć jakieś sztuki walki, ja z kolegami ćwicze capoeire.

I wyjdź z tego domu. (w wolnych chwilach wieczorami gram w morrowinda i guild warsa).

(Porchekarera) #3

W siatkówkę już gram. Codziennie a gram na komputerze dlatego, że jest to moja jeśli można to tak nazwac pasja poprostu to lubię jak i komputery w przyszłości chcę sie rozwijać w kierunku informatycznym, miałem pomysł żeby zacząć uczy się tańca hip-hop. Ale narazie wracajmy do gier guildwars odpada miałem i znudziła mi się.

(Sicu (Final)) #4

Silkroad Online

(old@school) #5

Popieram, niesamowity pożeracz czasu.

(Porchekarera) #6

A jeszce coś innego bo komp mi się zawiesza a pobierać mi się nie chce ;D

(Sicu (Final)) #7

No nie żartuj ! i zarejestruj się lepiej na oficjalnej stronie i pobieraj z oficjalnej strony !

(Porchekarera) #8

To takie pytanie poza ematem kiedy wyjdzie Battlefield Hero teraz są już chyba beta testy i chciałbym się do nich zapisac ale nie wiem gdzie i nie znam angielskiego i co miałbym robić wiadomo pisac jakieś raporty ale ja nie znam angielskiego.

(Goodprogram) #9

viewtopic.php?f=11&t=252860

viewtopic.php?f=11&t=252023

(Porchekarera) #10

No chyba jaja se robisz nie czytałeś pierwszego postu???

(Goodprogram) #11

A to nie było można kontynuować w dokładnie tym samym temacie ,

tylko dopisać swoje wymagania ?

(Porchekarera) #12

O co ci chodzi jest w pierwszym poście nie czepiaj się.

(system) #13

To jeżeli chcesz na kierunk informatyczny to może zamiast grać podszkolisz się troche (zależy na co chcesz iść) C++, może grafika 3D??

(Marcin Okularczyk) #14

Proponuje pograć po necie w Unreal Tournament (ten stary). Mogę też polecić Second Sight i serię Hitman.