Gra na weekend-dlaczego nie na linux'a?

:?

No racja

Przecież właśnie powstaje, wystarczyło poszukać!

Nie wiem czy wiesz, ale admin kiedyś wyjaśniał, że stworzenie działu dla Visty było dużo prostsze.

HarryPotter

nie, nie wiem ale może mi przypomnisz i niby czemu miało być prostsze?

To jest dyskusja na temat/??

Pioter233 nie czytałeś posta twórcy tego tematu? Dajesz komentarz który nic nie wnosi do tematu więc najpierw przeczytaj o czym się w tym temacie dyskutuje, a potem coś napisz co wniesie coś do tematu.

Pozdrawiam :slight_smile:

A po co redakcja dobreprogramy.pl ma dublować to, co już jest w Wine Application Database? :? Tam masz wszystko, a jeżeli nie jesteś w stanie odnaleźć pozycji którą chcesz uruchomić, to sam dokonaj próby. A potem podziel się wrażeniami z innymi, dodając odpowiednie dane do Wine Application Database.

Według mnie jeśli na wortalu publikowane są newsy na temat Linuksa to powinny być także programy (więc także gry) dla tego systemu.

Przecież będą !!

świetnie by było, bo w vortalu jest tyle newsów o linuxie i w ogóle, a softu 0%, ale będzie dobrze :slight_smile:

Tak, tylko ciekawe kiedy. Od ponad roku redakcja mydli nam oczy nowym działem, ale jakoś nic nowego nie widać. Vista doczekała się swojego działu na długo przed swoją premierą, a użytkownicy GNU/Linuksa są odsyłani z kwitkiem i też trudno mi zrozumieć, dlaczego stworzenie jednego działu jest prostsze od stworzenia innego.

dlatego że w vortalu jest dużo specjalistów od visty a od Linuxa mniej…

W czasie kiedy powstał dział poświęcony Viście nie było jej jeszcze na rynku, wiec skąd mogli być Ci specjaliści? Większość newsów i tak jest kalkami z innych serwisów, ale zapewniam Cię, że gdyby powstał dział linuksowy znalazłaby sie niejedna osoba na tym vortalu która potrafiłaby napisać ciekawy materiał.

ale były bety które 1 z redaktorów testował…

Powiedz czy nikt z redaktorów nie używa linuksa?

Sądząc po tym jakie newsy są i jakie komentarze umieszczeają na vortalu niektórzy redaktorzy mam prawo twierdzić że niektórzy używają :stuck_out_tongue:

więc Twoja teoria jest nieprawdziwa…

I nadal nie ma odpowiedzi dlaczego dział dla Visty było łatwiej stworzyć.

Wystarczyło zgrupować newsy w jeden dział, utworzyć nową kategorią na forum i napisać kilka artykułów, które i tak musiały powstać.

Z działem Linux jest więcej roboty. Artykułów o Linuksie jest niewiele (dokładne jeden), demonstracje są dwie, a newsy zgrupować jest trudniej (w Viście właściwie wystarczyło zebrać do kupy newsy z obrazkami od Longhorna i Visty). Dlatego dział Linux pojawi się dopiero z nową wersją Vortalu.

z tego się uśmiałem…

1 napewno ale większość to userzy Windows…

msliwa, qbap for siur więc już masz zomo_prl dwóch :wink:

@HarryPotter - skończ już z tymi tekstami “będzie w nowej wersji”. Przez Ciebie czuję, że za niedługo uduszę się kablem od myszki…

Dział Linux powstanie napewno. Kiedy? - nie wiem, ale polecam szczególnie jedno słowo: cierpliwość

Ja przepraszam za necroposting i odgrzewanie tematu sprzed 3 lat, ale wygląda na to, że nowa wersja portalu powstała, ma się dobrze, programy pod linuxa i maca pojawiają się, ale dział “Po godzinach” nadal jest dla tych systemów zamknięty.

Ze strony http://www.dobreprogramy.pl/PoGodzinach.html :

guziki.png

Jak widać guziki są wyszarzone i nieklikalne.