Gra need for speed undercover czy się opłaca?

widziałem demo need for speed undercover jest fajna.Według was opłaca sie modernizować kompa dla tej gry

Zapewne warto, jeśli zmodernizujesz (kupisz) kompa to wtedy będziesz mógł zagrać ruwnież w nowsze gry. Sam bym dla tej gry wydał kase której nie mam :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam

PS. gra napewno będzie udana, jeśli nie pobije Grida to i tak będzie to świetna gra.

Czy demo można już gdzieś pobrać? Chętnie pograłbym w to żeby ocenić czy warto kupić pełną wersję.

Moze tutaj: :->

http://www.google.pl/search?client=fire … j+w+Google

http://forum.gamikaze.pl/viewtopic.php? … c146067f5a

trela , jesteś na forum już tak długo, że powinieneś wiedzieć jak konkretnie tytułować posty.

Na pewno się opłaca :smiley: Ta gra to połączenie Most Wanted z najlepszymi elementami Unedrground Carbona i niezbyt udanego Pro Street’a.

Ma się zmieniać pogoda, dzień <–> noc ta gra musi być “cool” :slight_smile:

Ekipa EA nie chce tracić czasu na tworzenie dema i ma zamiar skupić się na dopieszczeniu gry. Wygląda więc na to, że z grą zapoznasz się dopiero po zakupie tego kota w worku.

Producent gry - John Doyle - zapytany o datę wydania dema odpowiedział, że

ekipie o wiele bardziej zależy na skoncentrowaniu się na grze niż na spędzaniu czasu przy produkcji wersji demonstracyjnej.

Należy przyznać, że to dość szokujące oświadczenie. Takie postępowanie nie pozostanie bez wpływu na esport.owy świat. O komentarz poprosiłem jednego z naszych graczy, Łukasza “PGS|lecha” Leśniewskiego: - Niewypuszczenie demka to chyba zły wybór. Zawsze była to okazja do przetestowania gry, zaznajomienia się z nią, spróbowania bez konieczności kupowania pełnej wersji. Ciężko powiedzieć, czy wpłynie to na popularność gry na scenie - to już zależy bezpośrednio od jej jakości, ale trochę będzie brakować time-attackowych pojedynków w wersji demo podczas pierwszego kontaktu z nowym tytułem.

Po raz kolejny EA chce dotrzymać listopadowego terminu wydania gry, aby zapewne trafić w przedświąteczną gorączkę zakupów. Być może niewypuszczenie dema świadczy o obawie przez reakcją na kolejną słabą grę? A może rzeczywiście gra będzie dobra i ekipa woli ją dopieścić niż zaczynać marketingową machinę? Jedno jest pewne, jak gra będzie świetna sprzeda się sama, a jeżeli nie to poraz kolejny konsumentowi będzie się wpychać marnej jakości odgrzewany kotlet. Jak będzie naprawdę przekonamy się już pod koniec listopada.

Źródła: GamingIndians.com,

Pro Street był 100x lepszy niż Carbon… wygranie Carbona to 4godzinki, no i miał parę bugów… PS był dużo lepszy…

co do undercover…

gdyby był tak długi jak MW albo U2, gdyby miał tuning z U2 i PS, gdyby grywalność byłaby taka jak przy Porsche 2000 lub U2, gdyby fizyka jazdy byłaby dopracowana i gdyby kosztowała poniżej 100zł to kupiłbym ją… a kompa mam upgrade-owanego :slight_smile:

To raczej jej nie kupisz… ponieważ cena na pewno 139zł :slight_smile:

Ale warto, bo największym niewypałem w historii był prostreet…

To co najlepsze czyli swobodna jazda po mieście zostało zabrane… :slight_smile:

Można wiedzieć skąd info że akurat tyle będzie kosztowała ?. Przyznam że trochę się naszukałem, i nigdzie nie znalazłem info o (możliwej) cenie. Pre-order’ów też nie ma jeszcze w żadnym sklepie. Za 139zł i tak nie kupię, bo dla mnie ta cena jest delikatnie mówiąc śmieszna, tym bardziej ciekawi mnie skąd to info.

Zawsze tyle gry spod stajni EA kosztują… PATRZ SPORE,FIFA itd.

Ke?

Fifa 09 - Kupowałem kuzynowi na urodziny, z przesyłką zapłaciłem ~115zł.

Spore - Też można dostać bez problemu za podobną ceną co Fife 09.

Oczywiście gry nowe, zafoliowane prosto od wydawcy.

Jak ktoś lubi przepłacać to może płacić za te same gry nawet 150zł, nie mam nic przeciwko.

Za 139zł, to praktycznie nigdzie tych gier nie sprzedają. Fife 09 kupisz w empiku za 119zł ;].

Dlatego trochę mnie zdziwiło to co napisałeś, szczególnie że nigdzie nie ma jeszcze podanej ceny.

lol… od NFS1 do NFSU nie było takiej opcji i jakoś było dobrze…

NFS:Porsche i tak na razie najlepsze spośród wszystkich NFS :slight_smile: wygranie carrerą gt ostatniej mapki bez wspomagaczy to było nie lada wyzwanie :wink:

Z tego co widze, EA przestaje się starać z grami. NA zagranicznych forach widać mnóstwo opinii które mówią nam że EA olewa całe środowisko graczy i wypuszczają gry tylko dla kasy i dlatego, że “Mama kupi Jasiowi nową część NFS bo Jaś jest jej fanem” bez względu na to jaka będzie gra. Dla mnie NFS skończył się po Most Wanted, a ulubionymi częściami pozostaje Porsche i Underground…

Dla mnie NFS skończył się na Underground, a najlepiej wspominam poprzednie części (do tej pory pamiętam granie z kumplem w Need for Speed III: Hot Pursuit na podzielonym ekranie :]).

No i tak samo jak kolega wyżej - EA robi gry_gnioty od jakiegoś czasu i zapewne szybko się to nie zmieni, bo ludzie to kupują, a EA ma z tego miliardy.

Ja zawsze modernizowałem kompa do nowego GTA :stuck_out_tongue: Tak było i w tym przypadku tylko z kilku miesięcznym wyprzedzeniem :stuck_out_tongue: . Pewnie gierka będzie warta uwagi. Dobra grafika i klimat kryminalny, podobno do filmików zatrudniali aktorów z prawdziwego zdarzenia" :stuck_out_tongue:

Ja osobiście uważam że Undercover ma szansę poprawić złe wrażenie które pozostały po niezbyt udanym Prostreecie jak i carbonie ale jeśli mam być szczery to NFS skończył się na porshe która jest zresztą najlepsza z serri

Ja uważam, że najlepszy z całej serii był NFS:U2…