Gra need for speed undercover czy się opłaca?

Co nowy Nfs to prostszy, np. Carbon to raczej gra dla dzieci neo, bo wyścigi są banalne, praktycznie nie ma już żadnej zabawy tylko ciągłe przechodzenie banalnych wyścigów. Nie mówie już od ProStreecie który jest jeszcze prostszy.

Widziałem nowego undercovera w wersji na XBOX360.

Jest filmik na gry-online dla chętnych.

Ogólnie gra dno.Model jazdy fatalny.To nie są wyścigi to najbanalniejsza arcedówka.To jest gra zręcznościowa.

Choć to że jest to gra zręcznościowa to by jeszcze uszło jeżeli była by dobra grywalność ale z tym też jest źle na wysokim poziomie gra jest banalna przeciwnicy choć często posiadają fury lepsze od naszej to i tak bez problemu dojedziemy na metę z przewagą 7 sekund.

Ogólnie gra jest zła.Nie dość że strasznie przypomina Most Wanted (nawet niektóre przerywki muzyczne są prawie takie same) to jest grą gorszą od niej.Jedynym ogromnym plusem jest grafika.

To mogę powiedzieć po kilku pół godzinnej grze.

Mam jedynie nadzieję ż w wersji na PC będzie lepiej choć wątpie.

EDIT

Dla ciekawskich miałem okazje zagrać w Undercover’a u kolegi który ma XBOX 360 a z kąd tą grę ma już teraz chyba każdy się domyśla :slight_smile:

A czy jest już “dostępna” wersja na PC??

Premiera na świecie jest 18, a w Polsce 21 listopada. Możesz sobie zamówić Pre-Order http://www.gram.pl/sk8_9gvkH,6_Need_for … cover.html

Aha dzięki myślałem że już była premiera.

Ja sobie na pewno kupie Undercover jak bede miał nowego kompa bo narazie mi nie wejdzie xD

Żeby optymalnie chodziło, to nawet 2 x GeForce 8800 GT nie wystarczy… W komentarzach na gry-online piszę, że strasznie tnie… 10 FPS na średnim kompie [czytaj. Procek E6750, 2 GB Ram i 8800 GT] na rozdziałce 800x600 i minimalnymi detalami… A zachodnie serwisy oceniają na 3/10 lub 4/10. Szczerze polecam Midnight Cluba dla konsolowców, bo na PC nic normalnego w tym gatunku NIE MA…

Taa. w komentarzach na gry-online …

Raz, że grają na 1000% na piratach i możliwe że na jakiś lipnych crackach, tak samo było z nfs:ps, ludzie płakali że przycina, a w 99% była to wina cracka ;]

Pogadamy w piątek po premierze w Polsce. Jak dostanę przesyłkę przed weekendem, to się wypowiem.

Możliwe to o tych crackach. A nie pogadamy, bo ja też kupuję :slight_smile:

Mi na HD2600 Pro, chodził Pro Street genialnie, max detale i rozdziałka i bez lagów. Nie wiem ile FPS ale na pewno powyżej 25.

Starczy spokojnie jedna karta i c2d 2-3Ghz

Undercover? Raczej Most Wanted z lepszą grafiką. Cieszy mnie, że wracają uliczne wyścigi, no ale proszę niech nie zabierają takiej zabawy jaką jest tunning :expressionless: Na każde auto po 4 bodykity, bodajże 6 wydechów, 3 maski… żal. Dziwny poziom trudności. Plusem jest “bitwa na autostradzie”, a reszta to Most Wanted, no i jeszcze dość spore tereny po, których możemy śmigać. Moim zdaniem nie warto płacić takiej kasy za “odgrzany kotlet”. #-o

witam

undercover na full chodzi mi na sprzęcie w podpisie

od razu mowie, ze pro street jest 100% lepszy, nawet most wanted lepsze od tego ‘‘szajsu’’. niby ss’y jak widziałem to fajne, ale wg. mnie gra nie warta 100 pln.

ja się boje co zrobią z gta IV (wiem, że nie ten sam producent) , ss’y niby tez fajne … ale …

a co to jest ss’y?

SS-screen shot-zrzut ekranu-fotka

no jak dla mnie gra ok ale nie wydałbym takiej kasy bo nawet komp mi nie pociągnie tak żeby nie cięło.

Grafika:

Ustawiłem na 1024x768, większość opcji wyłączyłem, samochód i świat mam na medium, reszta low (bez AA) i gra potrafi przyciąć, jak wszystko wyłącze nie ma większej różnicy tylko grafa brzydsza.

Gameplay:

Podobnie mi się jeździ jak w pro streecie, ogólnie gra nie jest trudna, nie wiem czy można wybierać poziom trudności. Samochodów jest troche, ładnie podzielone na Amerykańskie [muscle] japońskie i europejskie, ale zabrakło mi subaru imprezy :confused:

Ogólnie jak ktoś ma słaby komp (czyt. taki lub podobny jak ja w podpisie) to nie kupywałbym na jego miejscu gry :stuck_out_tongue:

Grałem w tą grę i powiem, że jest fajna!

Właśnie zainstalowałem tą grę. Oryginalna przywieziona z USA dzisiaj. Tak na zapas pisze aby nie było że pirat. :lol: Jednym słowem badziew. Optymalizacji to ona chyba nie przeszła, bo mając 50FPS na liczniku idzie odczuć lekkie skoki. Grafika jak z bajki ( brzydka) lekko blakła dominuje kolor pomarańczowy. Odgłosy samochodu podczas pościgu wręcz niesłyszalne. Słychać tylko policję, stłuczki, skręcanie czy hamowanie. Miasto sztuczne nieruchome, rozmazane. Niebo to tak jakby płachta. Sztuczny ruch zrobiony na odwal się kwadratowe samochody jadące z naprzeciwka i z tyłu. Odbicia na ulicy rozmazane mylące gracza. Odbite ogrodzenie tworzy jakby kratkę, przez co psuje klimat. Dobrze, że ja za to coś nie płaciłem. Moim zdaniem graficznie i grywalnie lepiej wypada ProStreet.

Pro Street i Most Wanted wg. mnie najlepsze.

Pro street - grafika

Most wanted - grywalność

od niedawna mam Undercover i muszę powiedzieć że jestem zaskoczony…pozytywnie. Gra przypadła mi do gustu, nowe fury, tryby, ekstra rodem z hollywood przerywniki filmowe, na Twoim miejscu nie wahałbym się w kwestii modernizacji kompa. Polecam grę. Modernizuj. Mi chodzi na hajt detalach bez vsync