Gra nie włącza się przez gamepada

Witam,

Chciałem uruchomić grę Lego Racers, która szaleje za wykrywaniem obecności joysticka/gamepada, żeby wiedzieć czy w menu głównym odblokować czy zablokować funkcję multiplayer.

Gra działała mi na komputerze, także nie jest to wina DirectX ani sterowników karty graficznej. Problem pojawił się, gdy zacząłem zmieniać funkcje przycisków gamepada w opcjach, nagle gra zawiesiła się i powróciła do pulpitu. Od tego czasu jak ją włączam pojawia się windowsowy błąd “Wystąpił problem z aplikacją LegoRacers.exe (…) wyślij raport etc.”.

Jestem pewien, że wina leży po stronie gamepada, bo gdy podłączam go do niektórych USB i włączę grę pojawia się windowsowy błąd, a gdy do innych - pojawia się czarne tło i nic się nie dzieje.

Odinstalowywałem grę, czyściłem rejestr, co zamontuję na nowo dzieje się to samo.

Ma ktoś pomysł jak sobie z tym poradzić?

Z góry dzięki :smiley:

Spróbuj usunąć Sejvy mialem podobny problem z gta san andreas jak namieszalem w rozdzielczosci

Wyszukałem i usunąłem wszystkie pliki które miały cokolwiek związanego z “lego” :wink:

Nie mam natomiast pomysłu jak usunąć doszczędnie gamepada :frowning: Może to pomoże …

spróbuj re-install gry