Gra się zawiesza monitor gaśnie

witam! mam problem, ponieważ gdy wlacze gre CS wtedy monitor mi gaśnie i miga kontrolka a komp chodzi :confused: co jest

Czy CS chodził Ci wcześniej dobrze? Jeżeli tak się dzieje od instalacji gry, to znaczy że masz problem sprzętowy, albo źle zainstalowaną sama grę.

Hey !!

A czy na monitorze pojawia się jakiś komunikat ?? Czy możesz wyjść wtedy z gry wciskając Alt+F4 albo Alt+Tab ?? Bo to wszystko wygląda na nieobsługiwaną przez monitor rozdzielczość i tempo odświeżania ekranu…

Z pozdrowieniami

Dimatheus

Też tak kiedyś miałem (w innej grze). Problem polegał na tym, że gra próbowała się uruchomić w rozdzielczości, której monitor nie obsługiwał. Zmieniłem ustawienia wyświetlania w grze (na szczęście był skrót w menu Start) i wszystko było już dobrze.

Druga przyczyna może tkwić w sterownikach do karty - jakie to urządzenie?. Kilka razy zdarzało mi się coś takiego w przypadku Diablo 2. Zainstalowałem nowsze Catalysty (bo mam Radeona) i problem się rozwiązał.

Mikhalov

Proszę używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

no więc tak:

problem zaczął sie od wczoraj :stuck_out_tongue: gdy zainstalowałem Csa moze ze 2 razy mi sie tak zrobiło

Mam Radeona9600xt na najnowszych sterownikach i na tych co dostałem razem z kompem tak samo sie dzieje

Monitor Samsung SyncMaster710n 60Mzh odświeżanie