Gra sie zawiesza

(Cysiek Iceman) #1

Mam mały problem, mianowicie zainstalowałem niedawno Operation flashpoint i po parunastu minutach gry zawsze sie zawiesza, próbowałem wielu kombinacji (nawet tych z dźwiękiem) i nic z tego, wgrałem nowego direct'a i catalyst'a i dalej nic

Mam wersje ofp z resem 1.96

Wiem że jestem nowy ale proszę pomóżcie

będę wdzięczny

aha

mój komp

celeron IV 2.2 GHz

1 GB ramu

ati radeon 9700 PRO

zintegrowana karta muzyczna

wiec chyba spełnia wymagania gry z 2001

jeszcze raz proszę pomóżcie

(^Squall^) #2

http://www.centrumxp.pl/Uaktualnienia/6 ... _i_10.aspx ja tam śmigam na tym i wszystko jest ok

(Die) #3

jeśli masz, że tak powiem nie oryginalną wersję gry to może ci się komputer resetować

(Cysiek Iceman) #4

gra jest oryginalna, a co mnie dziwi nowe gry ( call of duty 2, nfs carbon ) śmigają jak należy, natomiast operation flashpoint i return tu castle wolfenstein zawieszają sie podczas gry cały czas...

(Krzysieek88) #5

Może najpierw spróbuj przeinstalować samą grę ? Bo zacząłeś chyba nie od tego co trzeba.

(Cysiek Iceman) #6

spróbuje przeinstalowac, jutro dam znac co i jak

(Monczkin) #7

Przeczytaj punkt 2.6 regulaminu i popraw tytuł na konkretny.

Od czego masz dział gry ?? czytaj opisy działów przed założeniem tematu.

(system) #8

Moze ze masz za dobrego kompa na tą gra bo ta gra jest za stara miałem tak samo:P

(Cysiek Iceman) #9

na dziale gry nikt mi nie odpisał wiec przeniosłem temat, niestety reinstalacja gry nie pomogła, być moze jest to wina grafiki gdyż czasem podczas zwykłego łazenia po necie ekran robi sie na pare sekund czarny, a potem wyskakuje informacja CCC.exe wykonał nieprawidłową operację i nastopiłą jego zamknięcie, niestety problem pojawia sie na każdym z wersji catalysta...