Gra spada do paska i pojawia się okno calc albo myPC

Witam!

Proszę o pomoc w rozwiązaniu dość uciążliwego problemu. Mianowicie podczas grania (a czasami nawet podczas nic nie robienia czyli komp włączony i nic poza tym) aplikacja minimalizuje się (spada do paska) i pojawia się otwarte okno kalkulatora albo czasami (rzadziej) mojego komputera. Nie wiem co jest powodem dlatego proszę o pomoc. Skanowałem system SpyBotem i SpywareDoctorem i nic ciekawego nie wykrył. Dalej loga z Combofixa: http://www.wklej.org/id/64b7559091

Czekam na pomocne sugestie.

Pzdr!

Aha, oczywiście HOTKEY’e narzucone od ATI ze sterownikami, są wyłączone, więc nie odpalam “przez przypadek” innej aplikacji.

W logu nic nie widzę

OK, w każdym razie thanks a lot :wink:

Załatwiłem swój problem. Może się to komuś przyda więc wyjaśnię: korzystałem z zestawu mysz+klawiatura Labtec Wirelles i to był powód zamieszania. Nie żaden robal tylko klawiatura. Gość nade mną miał taką samą i odbierałem sygnały z jego klawiatury #-o Po prostu: to jakaś masakra jest. Gdyby ktoś miał podobny problem niech najpierw sprawdzi czy problemu nie powoduje jego bezprzewodowa klawiatura jeżeli takową posiada.

Pzdr :slight_smile: