Gra Terrorist Takedown nie działa,bug czy co?


(system) #1

Kupiłem w/w grę bo ma zabójczą cenę 9,90 zł!Niestety okazało się po zamontowaniu,że przy ładowaniu gra się zawiesza i ani rusz do przodu.Nie wiem czy to wina mojego kompa czy trafiłem na jakąś uszkodzoną płytkę?A może sama gra potrzebuje jakiejś łatki.Najgorsze,że na płytce nie ma żadnego adresu kontaktowego.Zero e-maili,zero strony internetowej,zero telefonów kontaktowych.Czy to jest jakiś kawał?Może ktoś wie o co w tym wszystkim chodzi?


(boczi) #2

Te gry to jedno wielkie badziewie :mrgreen:

Masz może WinXP i SP2?


(system) #3

Mam Win98 SE ale w opisie jest informacja,że powinno to chodzić na moim systemie.Dałem nowy sterownik do karty,directaX z płytki,zdefragmentowałem dysk i ni czorta.Mam kompek:AMD 2500+,256 Ramu,GeForce FX 5200 128 MB,więc nie ma żadnych przeciwskazań.Może trafiłem pechowo na uszkodzoną płytkę,ale kupiłem tą grę tylko dla tego,że taka tania.Nie mam zamiaru latać po nową.


(boczi) #4

Dlatego, że tania, właśnie nie ma co kusić się na takie "badziewy". Szkoda, że żądnego kontaktu nie ma.. hm.


(fiesta) #5

Opis gry wraz ze stroną www producenta.

wymagania sprzętowe:

Gra jest taka tania bo w Polsce jest na promocji. (premiera wrzesień) a że nie jest to badziew wystarczy oglądnąć zrzutki ekranowe. (adres podany powyżej).


(system) #6

Dziękuję Fiesta za info! :smiley: Kupiłem grę bo bardzo mi się spodobały obrazki+cena.Szkoda tylko,że z niewiadomych przyczyn gra się przy ładowaniu zawiesza.

UWAGA:Dla wszystkich którzy czytają ten topic i mają ten sam problem.O to łatka,którą dostałem e-mailem od producenta, usuwająca w/w problem: http://www.city.it.pl/files/tt_patch_pl.exe

Jestem po pierwszej misji.Za tą cenę mogę wszystkim polecić tą grę.Tylko przynajmniej u mnie musiałem nastawić wszystkie ustawienia na minimum bo z początku gra się cieła,ale teraz wszystko chodzi płynnie.

Jakość gry na tym nie traci ponieważ akcja jest tak dynamiczna,że nie ma czasu na oglądanie oprawy graficznej,która nota bene jest na dobrym poziomie.