Gra w sieci , problem

Mój problem polega na tym że nie mogę grac w żadna z gier w sieci , ani sie podłaczyc do kogos ani zalozyc serwa zeby ta osba się podłaczyła , jeszcze rok temu sobie grałem z kolegą w cs-a i bylo wszystko ok , a teraz nie da rady , czy to możliwe że administrator mojej sieci zablokował jakoś gry ?

Pozdrawiam

Wyłącz firewall na czas kożytkowania z gry i zobacz czy to pomoże. Też miałem problem z grą ale władce pierścieni , wyłączyłem firewall i wysztko działało poprawnie. Albo jak to nie zadziała to kiedy ktoś w cs’ie założy server to kilka razy naciśnij refresh i powinieneś zobaczyć server.

Ok , jak kolega przyjdzie to spróbuje . Czekam też na inne propozycje :stuck_out_tongue:

MOże masz wewnetrzne IP :cry:

Spróbuj połaczyć się przez Hamachi

Mam wewnętrzne ip ale jak pisałem wyżej kiedyś to nie był problem i grałem z kolegami co maja neostrada jak i z tymi co są w tej samej sieci osiedlowej w moim miescie , a teraz ani z ludzmi z tej sieci ani z kolega co ma neo .

Złączono Posta : 13.12.2006 (Sro) 17:08

Wyłączyłem firewal i chyba wszystko gra tylko nie moge sie podłanczac do ludzi co mają neo , ale to juz mniej istotne .

Dzięki za pomoc 8)