Gra Z Najładniejszą Grafiką

Mafia: City of lost heaven i nikt mi nie wmówi że ta gra wciąż nie wygląda bajecznie, i ta fabuła, grywalność, klimat

Jak dla mnie Lineage 2 Interlude ładnie wygląda na najwyższych detalach :smiley:

infernal tez ma ladna grafike, syberia i oblivion

patrx95 wiesz co miałem jeszcze taką samą i prawie takiego samego kompa 4 dni temu :slight_smile:

Half-Life 2 Episode Two

No jak masz kartę na DX9 i ustawiasz w pliku konfiguracyjnym zamiast HIGH dajesz VERY HIGH i masz DX10 :zdziwko:

Zdecydowanie ja uważam że 2Moons bardzo dobry MMORPG z Dopracowaną grafą.A co do Wiedzmina grafa nie jest aż tak dopracowana niż w Oblivionie.

Crysis, bioshock, oblivion i colin mcrae dirt najładniejsze mają moim zdaniem.

Moim zdaniem to: Nowiutki Crysis.

Starszy Test Drive Unlimited.

No i stara poczciwa Mafia: The City of Lost Heaven w którą teraz sobie gram. Żadna z dzisiejszych gier nie ma takiej grywalności i takiego klimatu jak Mafia.

  • Crysis

  • Clive Barker’s Jericho

  • Bioshock

  • Stranglehold

  • World in Conflict

W przyszłości Mafia 2 :shock:

a w dalszej przyszlosci DOOM 4 :smiley: (ktory jest w planach)

Taa i Half Life 10 :stuck_out_tongue:

dla mnie … dla mnie jaładniejszą grafe ma Duke Nuke 3D ta wersja ulepszona(ta co ma 200mb) :smiley: ulubiona gierka poprostu…

http://doom3.filefront.com/news/Carmack … ppen;35497

:slight_smile:

Nie no ja wiem, że coś trawie trafie piszczy o D4 ale pewnie pojawi się po euro 2012, jak nie później :stuck_out_tongue:

Dodaj Jeszcze

Half Life 3 (o ile wyjdzie:P)

GTA 4

No co do halfa to wiem, że ma być spotkanie z fanami i ankieta czy ma być HL3 czy EP3 i później 4 itd :slight_smile:

SAPER !!

Konrado121 - A słyszałeś od nowym Expansion Pack do sapera? :shock:

Ma korzystać z DX10, a wyburzy przy użyciu milionów cząsteczek. To będzie kozak :stuck_out_tongue: Crysis sie chowa… :stuck_out_tongue:

taaa i ledwo go pociągnie 8800 GTX