Gra z najlepszą fabułą

Chciałbym zrobić taką sondę o grach w których waszym zdaniem jest najlepsza fabuła taka dzięki której człowiek wchodzi do świata gry , jest jej uczestnikiem , przeżywa to co jest w grze.

Moim zdaniem jedna z gier która ma dobrą i wciągającą fabułę jest Mafia , fabuła opowiadała o życiu jednego człowieka o tym jak wszedł w świat gangsterski opowiadała o zyciu i śmierci

Drugą z gier jest np seria gier Silent Hill w której fabuła jest straszna , w niektórych momentach nie zabardzo zrozumiała , przygnębiająca i do tego jeszcze ten klimat :shock:

O to ciekawe jest.Moim zdanie seria Prince of Persia ma ciekawą fabułę(nie mówie o trylogii a o całej serii).Juz nie moge się doczekac jak zagram w PoP:The Two Thrones.Seria Hitman również mnie ździebka wciągnęła.Pzdr

Fahrenheit - ta gra jest niesamowita … w niektórych momentach można się poczuć jakby się było bohaterem w grze.

Gra mnie zaskoczyla pod względem fabuły.

Wg mnie MAFIA ma świetną fabułę i do tego świetny klimat.

fabuła w grze :roll:

  1. MAFIA!

  2. HALF - LIFE 2

Zdecydowanie Mafia! Nie ma innej gry z tak ciekawą fabułą i świetnym klimatem! MAFIA RULEZ!

1-MAFIA

2-MEDAL OF HONOR(TYLKO SIEC,NEJDY SA ZAJE****E)

3-ICE TOWER :mrgreen:

zdecydowanie half live 2 najlepsza gra jaka gralem na kompie tak mnie wciagnela jak nic grafa i fabułą po prost super gra

Baldur’s Gate 1, naprawde można było zintegrowac sie z bohaterem (a razczej bohaterami)

Silent Hill 2

Diablo 2 lod.

MOje typy, SH2 najlepszy surival horror.

Max Payne ma ciekawą fabułę,ale Warcraft (od 3 wzwyż) przeskakuje wszystkich,genialna gra :slight_smile:

mnie najbardziej wciągnął

-Warcraft 3 TFT i Reign of Chaos

-Far Cry

-PoP Piaski czasu i WW ( w TTT nie grałem ale zamierzam odkupić od kolegi )

nie wiecie co dobre

metal gear solid 1,2,3,4(?)

seria legacy of kain i devil may cry od biedy można jeszcze dodać do tego god of war i resident evil 4 reszta gier na rynku to ■■■■ raz przejść i do kosza jak rzekł mój znajomy

Zdecydowanie prince of percia od piasków czasu do dwóch tronów. Fabuła jest fantastyczna a najlepsze jest w tej grze to ze nie byla robiona po kolei najpierw zrobili piaski czasu a potem zrobili ww a akcja rozgrywała sie przed piaskami . Dlatego fabuła tej gry jest pobmatwana ale za to to doprowadza ze sie wciaga

Bez apelacyjnie Mafia

Sybieria :)super gra przygodowa i Gorky 02 :slight_smile: w to każdy powinien grać kto lubi skradanki :slight_smile:

Według mnie to Call of Duty 2 i MOHAA. W Mafie grałem, ale demo i jakoś mnie nie przekonała gra.

Fabuła, powiadasz ??

Gdzie identyfikujesz się z bohaterem ??

No to polecam Elder Scrolls III : Morrowind +Bloodmoon+Tribunal.

Już bez tego jest niesamowita, a jak poinstalujesz mody, to… real world (oczywiście w tamtych czasach ) :slight_smile:

  1. Fallout 2

  2. Baldurs Gate 2

  3. Max Payne

Zdecydowanie The Legacy of Kain Series a w szczególności Soul Reaver II oraz najnowsze arcydzieło: The Legacy of Kain: Defiance :smiley: Troche ta gra uszczupliła mój portfel, lecz gram w nią do dzisiaj! Jedyny minus tej gry to brak trybu multi, lecz fabuła i klimat nie do opisania, w to trzeba zagrać! :smiley: