Gra

ostatnio zauwazylem ze na moim ko0mpie dzieja sie dziwne problema :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: kolejny pojawil sie po zainstalowaniu GTA San Andreas gierka zaistalowala sie wszystko oki i tak po 3 minutach gry nagle sam z siebie resetuje sie komp ,mysle sobie przypadek zle cos nacisnolem ale powtuzyl sie problem nastepne kilka razy

moze ktos wie jak mam to usunac

a SA przeinstalowalem i dalej to samo ,no i przeskanowalem odrazu kompa oczywiscie

juz nie moge najpierw style xp a potem to to juz powoli robi sie smieszne :lol: :lol: :lol: :lol:

Najpierw podaj paramtery kompa i wersje sterów do karty graficznej :!:

sprawdz pamiec ram, zasilanie… czy komputer sie nie przegrzewa (ostatnio nie jest zbyt chlodno). moze podkrecasz kompa? to tez moze byc przyczyna.

sprawdz temperatury jak napisał stefe** SpeedFanem 4.24**

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=47&id=276

Złośliwy :badgrin: BTW od SpeedFana lepsiejszy Everest

ADM athlon(th)XP +2500

1,83 GHz

512 MB RAM

Karta wideo NVIDIA GeForce FX 5700 (128 MB)

a co do przegrzewania sie kompa to nie wiem gdzie to znalesc ale zaraz spawdze i zrobie mu wieksza wentylacje

siemka mam problem z gta san andreas poniewarz w niktorych momentach nie ma tekstur na postaciach mój sprzet to athlon 2000+ radeon 9200 128mb 512mb ram pomocy

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ht=#254836

tu tez sie wbiles

ej stary zaluz se wlasnego topica a nie wbijasz sie na moj.

A czy to GTA SA jest orginalene bo moze pirat i dlatego .


temperatura kompa od 32 do 48 jesli dobrze odczytalem w tym programie

Ilo watowy masz zasilacz i od kiedy go masz??

Zasilacze maja to do siebie ze po jakims czasie ich wydajnosc po prostu spada i wtedy zaczynaja sie takie cyrki. ja tak mialem kilka miesiecy temu jak zainstalowalem NFSU2. Sprawdzalem wszystkie podzespoly na innym kompie i dopiero na samym koncu sprawdzilem zasilacz. okazalo sie ze jak podlaczylem kumpla zasilke to problem znikl wiec kupilem winowajca sie znalazl. Nastepnego dnia kupilem zasilacz i od tamtego czasu ani razu komp mi sie nie zawiesil w grze.

obecnie mam 420W zasilacz neoteka i jestem z niego bardzo zadowolony

Zainstaluj do karty graficznej najnowsze sterowniki i do Win XP SP2 jeśli nie masz zainsatlowanego.

Zrob tak najpierw.

Jednak sprawdz jakiej mocy masz zaislacz.

Kiedy mialem podobna karte grafiki jak ty ( tylko ze Ultra ).

Mialem slaby zasilacz bo 350W.

Gram w Rinbow Six:Raven Shield i ciagle w tym samym momencie restary kompa sie robil.

Po jakims czasie zostal zakupiony 450W zasilacz ( nie markowy ).

Wszystko smigalo duzo duzo lepiej.

Obecnie mam 420W BeQuiet, naprawde porzadny zasilacz.

moim zdaniem tez zasilacz bo trosze poczytalem :o :o :o

ale byliscie szybsi o dobre kilka godzin

a wlasnie moglibyscie jeszcze zazucic jakims programem ktorym mogl bym zobaczyc prace zasilacza i sie upewnic w 100 % bo mogl bym poszukac ale to duzo zajmnie a moze ktos ma jakis akurat fajny programik :lol: :lol: :lol: :lol:

Do mierzenia temp. ?

To polecam:

:arrow: SpeedFan

:arrow: AIDA

:arrow: Everest

W tych programach mozesz rowniez zerknac na napiecie doprowadzone na poszczegolne podzespoly.