Gracie jeszcze w te gry?

JA mam calkiem inne zdanie niz wy wszyscy!..Gram troche w strongolda quake i http://www.darkthrone.com …I jeszcze ucze sie pascala i assemblera…czyli znajduje czas i na to i na to:)…trzeba poprostu powiedzmy robic tak: masz 2 godziny dziennie- godzina grania godzina smigania po necie i nauki jezyka programowania czy jak kto woli zawartosci kompa itp itd:)

hmm… ja nie gram od jakiegoś pół roku. wywaliłem wszystkie gry nawet GTA VC, GTA 3, Colin 3, Colin 2, CS… dużo ich było. teraz zajmuję sie raczej swoim kompem, podrasowywanie, nowe podzespoły itp. na to warto wyrzycać czas i pieniądze :stuck_out_tongue: chociaż jest jedna gra, grałem w nią ostatnio 2 tygodnie temu… wabi się Mu-Online gdyby mi się MS-DOS nie spie… to bym teraz siedział i grał w Liero… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

No ja gram w gry ale nie często bo niestety nie mam karty grafiki do gier (riva tnt2 m64 32 mb) ale jak sobie zmienie na coś lepszego to na pewno trochę częściej będe grał… :smiley:

Ja nigdy nie gram w gry!

Poniewarz nie lubie dla mnie to strata czasu…

Odpowiedz jest jedna:

Masz neta nie grasz!

Nie masz neta grasz! (bo niby co ma robic)

:okulary:

Kurczok też prawda przed założeniem neta powiem że często grałem a teraz już trochę mniej jak mam neta :smiley:

Prawda - gry to strata czasu, ale są tacy maniacy gier, że… :-D, znam paru takich. Aż czasem mi się śmiać chce ;).

Internet, to przyszłość! 8).

Zadna strata czasu! Dzieki gra mozna sie zrelaksowac i odprezyc! :smiley:

Ja grywam w gry choc rzdko bo nie mam zbyt wiele czasu

Ja się relaksuję, jak siedzę w internecie, albo się bawię grafiką.

ja czasami pogram a teraz głownie stronke robię i próbuję coś z “programowania” bo to akurat bede miał na informatyce ale żeczywiście coraz mniej czasu na granie jest

Pamiętacie Metal Sluga :smiley: ??

Czasami od czasu do czasu:D

Ja też nie gram, chociaż mam dopiero 14 lat. Nawet jak nie miałem stałego, to nie grałem. Na moim kompie niema ani jednej gry. Szkoda mi czasu na gry. Opanowałem już html i js (oczywiście nie w 100%, bo tego nie może powiedzieć nawet najlepszy webmaster na świecie). Uczę się programowania w Delphi. Bez problemu formatuje, konfiiguruje i obsługuje komputery. Gry mnie nie interesują.

Ja często grywam jednak jeszcze częściej siedze w necie robiąc stronke albo odwiedzając to forum.

od kiedy mam neta gram najwyżej 1 godz dziennie i nie dość tego większość gierek to multi. wole robić stronki lub programować bo to się do czegoś przyda.