Grafa do 500 zł do mojego kompa

Witam. Jaką grafikę do gier, do mojego kompa polecicie ?? Moje podzespoły to: Amd x2 4200+ 2.2Ghz, 1GB Goodram ddr2 667Mhz, Ati X1300XT, 250GB, XP Home SP3, MSI k9 neo nforce 550 i zasilacz modecom feel 350 W. Procesora nie podkręcę nawet o 1 Mhz, bo zasilacz sie nie nadaje, więc potrzebuję grafy, której mój procek nie spowolni. :slight_smile: Dzięki za pomoc. :slight_smile:

Na początek wymień zasilacz bo ten to już nie uciągnie.

Nie mogę zmienić zasilacza, bo komp jest na gwarancji. ;/

O ile się nie mylę to ten proc ma taktowanie 2.2 GHz ;D

:hahaha: to żeś mnie rozbawił

Po pierwsze dokładasz 1 Gb RAM

Po drugie wymieniasz zasilacz (niby dlaczego nie możesz, jak na gwarancji to chyba nic nie przeszkadza. Obudowę i tak będziesz otwierał.)

Po trzecie dopiero wtedy kupujesz kartę.

A kartę możesz wymienić? W tym Ci gwarancja nie przeszkadza? Nie rozumiem…

Spójrz na to viewtopic.php?f=19&t=251436

Nie mogę zmienić zasiłki, bo typ z komputerowego powiedział, że stracę gwarancję, a poza tym ta grafa ma być tymczasowa, bo na tej nie mogę wytrzymać, a za rok dostaję nowego kompa. 1 Gb ramu dokupię za tydzień :slight_smile: 4,2Ghz - rzeczewiście, skopiowałem to z podpisu, a podpis robiłem w nocy po siedmiu lekcjach :slight_smile:

A jak zmienisz grafe / dołożysz ram to nie stracisz ?

Weź z kolesiem porozmawiaj! i więcej nie kupuj gotowców !

Na feelu komputer nie doczeka tej przyszłorocznej emerytury. A ten typ z komputronika coś pier…li. Jak kupisz grafę, to też stracisz gwarę.

Ok pogadam z kolesiem. Możecie mi w takim razie polecić jakiś dobry zasilacz do 300 zł ( do ostrego O/C procesora ) i grafe do 500 zł. Tylko czy zmiana zasiłki pod względem O/C procka ma sens, bo nie wiem jak się moja płyta nadaje do kręcenia procka :slight_smile:

Zasiłka Corsair CMPSU-520HX , bądź tańszy OCz StealthXStream

grafa 8800GT 512Mb

Zmiana zasiłki ma sens. Do oc także.

Zasilacz do 300 zł???

OCZ SXS 600W.

Kręć, zobaczymy, co z tym procesorem będzie.

A grafikę radziłbym dołożyć kasę, która zostanie z zasilacza i kupić nowego Radeona HD 4850, tylko, nie jestem jeszcze pewien co do jego wydajności, warto poczekać na dogłębne testy.

Zastanawiam się , czy mam inwestować w tego kompa, czy kupować nowego za rok, bo ramy mam słabe (667 Mhz), a teraz standard to 800, zasilacz - badziew, to samo grafa, procesor - też. Doradźcie czy inwestować w niego, czy brać nowego kompa ( z waszą przyszłą pomocą ) za rok.

Ja bym tam nie inwestował.

ja kupisz po tanich kosztach takie coś

modecom MC 400W - 120zł

RAM 1Gb goodram 667 - 50zł

radeon hd 2600 XT - 100zł

to spokojnie pociągniesz jeszcze długo na tym PC. A koszt nie wielki. Za rok zmienisz całkiem platforme.

Moim zdaniem nie warto nawet brać 400W, tylko 350, to 40 zł w kieszeni.

A gdybym w ogóle nie zainwestował w tego kompa, to czy na tym zasilaczu bez o/c uciągnie długo ?? Bo potem tego kompa dam rodzicom do pracy ( na dokumentach tekstowych ) i czy będzie OK ?? A jak zainwestuję w modecoma MC 350 W to da się coś wykręcić z tego procesora ?? :slight_smile:

tego nikt nie wie… zasilaczowi może odwalić i nawet jutro możesz mieć juz po pc.

zainwestuj tak jak mówie. Będziesz mógł kombinować z oc.

Ok, zmienię zasilacz, pobawię się w OC, a za rok kupię nowego kompa. :slight_smile:

jeśli do 200zł to kup OCZ StealthXStream 500W a jeśli do 300zł to bierz tylko Corsair CMPSU 520-HXEU 520W