Graficzna mi nie działa :-(((

Witam mam EVGA 8800 GTS i świeżo złożonego kompa, Niestety nic mi się nie wyświetla na monitorze??? Czy mogłem coś pochrzanić ??? Czy to awaria karty???

Pozdro :frowning:

podłączyłeś dodatkowe zasilanie do karty ?? jaki masz zasilacz ??

podłączyłem jedno zasilanie 6 pin wiatrak kręci a na monitorze czarno, dziwne żeby nowa i już zepsuta. Chyba samemu nie można zepsuć??

a monitor włączony ?? to nie jest LCD?? i np nie pracuje w trybie D-SUB ??

raczej nie.

mam dwa monitory LCD i zwykły i na żadnym nie reaguje. . .

a jaki masz zasilacz ?? podaj markę i model, może nie ciągnie tej marki.

CHIEFTEC 550W

powinien spokojnie pociągnąć może trafiłeś wadliwy model, jeszcze spróbuj na innym komputerze przed reklamacją. (sprawdź czy na pewno dobrze karta dociśnięta).

ok dzięki za pomoc

a jaka płyta główna? czy ma zintegrowaną grafikę :slight_smile:

nie a i jak zresetuje kompa to piszczy z głosnika :frowning:

może karta jest niedociśnięta (nie siedzi w slocie PCI-E).

ile pisków, ? rozumiem że z głośnika systemowego?

chyba Turkissh dał Ci odpowiedź , ale może być awaria karty :frowning:

a jest jakiś inny który wydaje dźwięki gdy jeden z podzespołów odmawia posłuszeństwa ??.

nie ma, ale czasami trzeba dokładnie określić, słyszałem rożne dzwięki z głośników zewnętrznych pry uszkodzonym sprzęcie …:slight_smile:

Jeżeli masz taką możliwość to sprawdź raczej wpierw płytke wkładająć inną kartę graficzną… składałeś sam?? Jeżeli tak to moze coś źle zrobiłeś… sprawdź jeszcze raz wszystko od początu, diabeł tkwi w szczegułach:)

np co mógł zrobić ?? montaż karty nie jest skomplikowany…

Czytasz dokładnie czy nie?? Chodzi mi o montaż całego kompa, przecież napisał że dopiero co poskładany. A swoją drogą możesz mi uwierzyć, że ludzie potrafią połaczyć ze sobą dwa elementy, o których by Ci do głowy nie przyszło że mogą być połączone… wiem to z doświadczenia, troche kompów już poskładałem… zawsze warto sprawdzić wszystkie możliwości.