Grafika do 120zł-kupno

potrzebna mi grafika pod agp pod płyte Asrock k7nf2-raid tak do max 120zł, reszta sprzetu to AMD Athlon 2200+, ram 512mb 266mhz i zasilacz modecoma 350W FEEL;/ co by kupił do tej kwoty??

Lepiej wymień zasilacz…

Nie warto inwestowac juz znacznej sumy w AGP…

Lepiej uzbieraj sobie trochę więcej kasy i kup razem z grafika nową płytkę główną…

Dobra ale jeżeli kolo ma tylko 120zł to w tej kwocie lekko kupi Radka 9800Pro.

Choć za 3 dyszki więcej mógłby coś bardziej konkretnego kupić Radek X1650Pro 512MB DDR2.

A jeżeli nie zamierza się jeszcze pakować w nową platformę to zasiłka rzecz jasna do śmietnika i dodatkowo 512MB ramu by mógł kupić.

Ale i tak nie warto, lepiej sobie odpuścić i zbierać na nowego kompa bo za jakiś czas może się okazać, że włożył do muzeum tyle kasy, że spokojnie za to by mógł jakiegoś fajnego kompa kupić…

wymien go jak najszybciej, moze ci spalic kompa

z takimi zasilaczami nigdy nie wiadomo co sie zdarzy

w przypadku, gdy się go za bardzo obciąży :wink: Jeśli nie jest dociążony, nie musi wcale palić kompa;)

bo to mój szwagier chce sobie kupić i wolałby coś z geforce, znalazło by sie coś za taką kwote??

To już tylko 6600GT w cenie tego Radka X1650Pro, a szwagier jest fanboy’em nVidii czy jest uprzedzony do Radków ? Bo ja tego nie czaje, imo lepszym rozwiązaniem będzie branie tego X1650Pro.

z feelem się nic nie stanie ale z innymi no-name nawet przy 100W potrafi pójść z dymem :slight_smile:

Wy od razu byście wymieniali całego kompa, autor tematu chce tylko karte graficzną za 120zł :?

no to już dostał odpowiedź…

x1650 albo 9800pro…

mam kompa

athlon 3000+ s. 939 , asus a8n sli, radeon x550, 1,7 Gb ramu i komputer śmiga na tym zasilaczu (modecom fell) nawet taktowany zegarami 2,2 bez podnoszenia napięcia jest stabilny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Określenie “Nawet taktowany” względem tego procesora byłoby adekwatne do sytuacji w której byłby taktowany zegarem mniej więcej 2,7ghz, bo 2,2ghz śmierdzi defaultem dla S.939…