Grafika do 120zł-kupno

(Ks1989) #1

potrzebna mi grafika pod agp pod płyte Asrock k7nf2-raid tak do max 120zł, reszta sprzetu to AMD Athlon 2200+, ram 512mb 266mhz i zasilacz modecoma 350W FEEL;/ co by kupił do tej kwoty??

(Rykendo) #2

Lepiej wymień zasilacz...

(Łukasz14) #3

Nie warto inwestowac juz znacznej sumy w AGP...

Lepiej uzbieraj sobie trochę więcej kasy i kup razem z grafika nową płytkę główną..

(Maniekz1985) #4

Dobra ale jeżeli kolo ma tylko 120zł to w tej kwocie lekko kupi Radka 9800Pro.

Choć za 3 dyszki więcej mógłby coś bardziej konkretnego kupić Radek X1650Pro 512MB DDR2.

A jeżeli nie zamierza się jeszcze pakować w nową platformę to zasiłka rzecz jasna do śmietnika i dodatkowo 512MB ramu by mógł kupić.

Ale i tak nie warto, lepiej sobie odpuścić i zbierać na nowego kompa bo za jakiś czas może się okazać, że włożył do muzeum tyle kasy, że spokojnie za to by mógł jakiegoś fajnego kompa kupić...

(Ciupa Michal) #5

wymien go jak najszybciej, moze ci spalic kompa

z takimi zasilaczami nigdy nie wiadomo co sie zdarzy

(Micoud81) #6

w przypadku, gdy się go za bardzo obciąży :wink: Jeśli nie jest dociążony, nie musi wcale palić kompa;)

(Ks1989) #7

bo to mój szwagier chce sobie kupić i wolałby coś z geforce, znalazło by sie coś za taką kwote??

(Maniekz1985) #8

To już tylko 6600GT w cenie tego Radka X1650Pro, a szwagier jest fanboy'em nVidii czy jest uprzedzony do Radków ? Bo ja tego nie czaje, imo lepszym rozwiązaniem będzie branie tego X1650Pro.

(klopas) #9

z feelem się nic nie stanie ale z innymi no-name nawet przy 100W potrafi pójść z dymem :slight_smile:

(Rastko1) #10

Wy od razu byście wymieniali całego kompa, autor tematu chce tylko karte graficzną za 120zł :?

(klopas) #11

no to już dostał odpowiedź...

x1650 albo 9800pro...

(1kalor) #12

mam kompa

athlon 3000+ s. 939 , asus a8n sli, radeon x550, 1,7 Gb ramu i komputer śmiga na tym zasilaczu (modecom fell) nawet taktowany zegarami 2,2 bez podnoszenia napięcia jest stabilny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

(Mariosti*) #13

Określenie "Nawet taktowany" względem tego procesora byłoby adekwatne do sytuacji w której byłby taktowany zegarem mniej więcej 2,7ghz, bo 2,2ghz śmierdzi defaultem dla S.939...