Grafika do 200 złotych

Czyli coś na czym wreszcie pogram w nowsze tytuły Call Of Duty: BO :stuck_out_tongue:

Konfiguracja aktualna:

Proc: Athlon 64 X2 3800+ (Windsor)

RAMu: 2GB DDR2 (No name)

Płyta główna: MSI K9 Neo v2

Zasilacz: Tracer 4life 450

Aktualna grafika: 7300GT

Rozglądałem się i w sumie kusząco wygląda 9600GT - zaoszczędzić z tych dwustu można ładnie ;p Ale może coś wydajniejszego da się wyrwać w podobnej cenie ? 200 złotych to maksimum. Nie mam zamiaru wydawać 5 stów na kartę graficzną po to, żeby zobaczyć kilka dodatkowych trójkątów w grze… Chodzi o płynność w 1024x768 nawet na najniższych.

Jakieś propozycje ?

Z takim budżetem to tylko http://www.skapiec.pl/site/cat/14/comp/723540 (opinie) lub http://www.skapiec.pl/site/cat/14/comp/1537014 (opinie)

9600gt lub gt240 to dobry wybór, nie powinno być problemu w 1024x768 na niskich lub średnich detalach.

Ja ostatnio kupiłem GF 8800gts 512 wiec osobiście polecam za tą cenę a nawet jeszcze ci zostanie. Karta jak na dzisiejsze czasy w tej cenie jeszcze wiele potrafi. Po za tym możesz się rozglądać za GF 250gts, Radeona 4850 polecano mi na forum w tej cenie podobno też dobry.

bfg-tech-geforce-8800-gts-512-t438578.html

Oferta nadal aktualna.

to ja od siebie polece GeForca 8400 GS with Cuda 1GB DDR3

sam ją mam, większość gier, tych najnowszych też, spokojnie na niej działa nawet na rozdzielczości 1280 x 1024 75 Hz :smiley:

i do tego tania jest 149,99 zeta

Ja bym mimo wszystko nie ryzykował brać tego GeForca 8400 GS bo to nie jest karta do gier więc lepiej kupić niewiele droższą ale lepszą. Nie doczytałem Twojego posta ale skoro nie zależy Ci na dodatkowych trójkątach a chcesz grać w 1024x768 to chyba najlepszym wyborem będzie GeForce 8800gts 512M. Kupisz ją bez problemu za 200zł już z wysyłką. Zresztą powyżej masz ofertę. Ja na niej na średnich detalach gram w gta4 i na lepszych niż średnie w Mafię 2. Wszystko chodzi płynnie. Na obraz nie narzekam (nie jestem wymagający)

HD 4850 nie wiem czy wyrwiesz za 200zł ale do każdej z tych nowych kart od razu zmiana zasilacza. Bo masz najgorszy ■■■■ jaki istnieje. Co do wydajności hd 4850 to powiem tak gta 4 średnie detale 1280x1024 płynnie mafia 2 max detale płynnie dirt 2 płynnie fifa 11 bajka wszystkie starsze gry również płynnie na max

Jak dobrze poszuka to pewnie i znajdzie na allegro bo sam jakiś czas temu widziałem jak jeden poszedł za około 200zł. O zasilacz się nie martw. Przy tego typu karcie i tej konfiguracji nic Ci się nie stanie. Nie każdego stać na to żeby kupować zasilacze z górnej półki więc może warto spojrzeć na to bardziej racjonalnie, Kolega nie ma nie wiadomo jak dobrego sprzętu żeby mu był potrzebny lepszy zasilacz. Te pseudo 450 które ma mniej jak wiadomo tez mu to pociągnie bez problemu i nic mu nie spali. A jak ma mu spalić uderzenie pioruna czy Bóg wie co tam jeszcze to i tak mu spali.