Grafika do 300 zł

Witam!

Jaka byłaby najlepsza grafika do 300 złotych ? Niestety tylko ze stajni ATi (4coredual-sata/niektóre gf’y łyka, niektóre nie).

Sam jestem za Radeonem HD3850 512 MB DDRIII, ale czekam na inne propozycje.

Zasiłka ModeCom MC 350 W.

Pozdrawiam

Podaj jaki masz sprzęt.

Ja na tej samej płycie mam HD3650 DDR3 Asus@900/2000MHz.Najnowsze gry np. COD4 chodzą ładnie ale tylko na średnich detalach i oczywiście trzeba rozdzielczość zmniejszyć aby uzyskać całkowitą płynność gry.Ja bym brał na twoim miejscu HD3850/3870. 9600GT nie bierz bo bios twojej płyty głównej nie obsługuje tych modeli.Pozdrawiam.

E2180@2.66 GHz

A-Daty 2GB

GeForce 7600 GT (jeszcze na agp)

No i …

ASzrot 4CoreDualSata2 (plytke sluzy jako przejsciowka, w przyszlosci ja zmienie)

Dlatego właśnie chcę łyknąć coś od ATi :wink:

Zasilacz? (marka, model, moc)

Co do grafiki, to szkoda już pchać się w AGP, ale jak nie myślisz nad zmianą kompa(co by się przydało) to HD3650

Ja bym opylił płytkę i kartę jakiemuś noobowi, by się cieszył, a sam podmienił płytę na jakiegoś taniego gigabyte’a, dorzucając nieco do grafy - wtedy wlazłoby coś sensownego, np. 8800GS za 250 zeta.

No przecież to oczywistę, że nie chcę AGP. Biorę grafę na PCI-E, ale GF’y na nowszych układach (od 8800 GT po renowacji i wyżej) nie śmigną na tej płytce. Dlatego chce coś od ATI, które śmiga aż miło.

@Darth ReX

Żebym tylko takiego nooba znalazł, to bym opchnął zrobił bez wahania, a tak to lipa…

ModeCom MC 350 W (350-ATX)

Nie bój się, już nie takich świat widział.

weź GF 8800gs, zostanie ci jeszcze trochę w kieszeni:)

No niestety, ale z tego co podpowiedziały mi google.pl 8800GS nie jest kompatybilny z tą płytką.

Ale jak mówi, że niekoniecznie będzie kompatybilna, to już tego Radka kupi.

Kolega usera josiok ma GeForce 9600GT na tej płycie

viewtopic.php?f=19&t=231479&st=0&sk=t&sd=a&start=15

I jakoś mu normalnie chodzi

Raczej GeForce 8800GS też powinien chodzić, przecież G94 to okrojone G92.

No właśnie, radka kupuje i to nawet bardzo, sam ASRock na swojej stronie poleca.

@Scorpio

Sam nie wiem co o tym myśleć… wygląda na to, że grafika faktycznie pracuje z tym mobo.

A to niby dlaczego 88gs nie ma działac z tą płytą ?

Powtarzam, na tej płytce nie chodzą GFy 8800GT, dopiero po zmianie biosu na gen1 zaczynają śmigać i to w dodatku nie wszystkie. Ludzie piszą, że identyczne problemy są z 8800 GS, tylko, że do tej grafy nie ma jak na razie rozwiązania - bynajmniej ja tak wyczytałem.

Ja bym tam upchnął GF 7600GT, bo na AGP to bardzo droga karta, zarobiłbyś w sam raz na nową płytę.

http://www.allegro.pl/item395172890_gal … 3_agp.html

http://www.allegro.pl/item393702292_agp … _1400.html

Ta karta tanio nie chodzi. A nowa płyta od gigabyte’a GA-P31-DS3L kosztuje 170 zeta. Wtedy spokojnie kupisz dobrego GF.

Sęk w tym, że 300 złotych to fundusz już po opchnięciu obecnej karty :wink:

No to szukaj kupca na płytę. Myślę, że pójdzie za 120 zł. 300+120=420. 250 w GF 8800GS, 170 w płytę.