Grafika do gier

Karta wczoraj kupiona i założona :grin:

Napisz jak wrażenia po takim upgrade. Fajnie też jakbyś z użyciem programu do wyświetlania FPS zbadał ile wyciagasz w jakich ustawieniach w jakim tytule, ot tak dla potomności :wink:

A napisz też jak tam zadowolenie, temperatury i wentylatory, czy nie ogłuchłeś, bo karta dość przyzwoita w specyfikacji, ale jeden kolega ma obiekcje i obawia się :wink:

Powiem tak na razie jestem na etapie ponownej instalacji windowsa, programów, aktualizacji itp, poźniej backup systemu i dopiero będę grał:smiley:d, w spoczynku temp ok 54 (wentylatory karty nie działają, włączają się dopiero pod obciążeniem) stopni, z pudła nic nie słychać. Wczoraj jedynie spróbowałem w hitman zrobić test (w ustawieniach można zrobić test jak gra będzie działać) i powiem tak na starej karce na min ustawieniach miałem min 3 fps, max 120 fps, średnio ok 36-40 fps, na tej na max ustawieniach min było ok 10 fps, max ponad 160 fps a średnio ok 60 fps. Hehe karta ledwo weszła prawie na styk, ale siedzi. Testy porobię jak skończę z windowsem

Pograłem w hitmana, i tak max temp karty 76 stopni, no trochę ją było słychać ale nie była głośna, po wyłączeniu gry temp spadła do 40 stopni, później jak się wiatraki wyłączyły to znowu do 54 stopni (zazwyczaj tyle ma w spoczynku i przy siedzeniu na necie). Jedynie co mnie zaskoczyło to że dyski się zagrzały. SSD cały czas ma 30 stopni ale HDD miały 52 (ten gdzie była gra i 56 drugi, ale po wyłączeniu gry po ok 3 min temp spadła do normy czyli ok 44 - 46 stopni. Nie wiem czy jest sens kupować jakieś wiatraki na dyski.