Grafika do laptopa

Witam

Jaka moge kupic grafike do laptopa asus k52j w zakresie cenpowym 200-350 zl??

Jezeli potrzeba specyfikacji laptopa piszcie to podam (przy okazji z jakiego programu)

Z góry Dzieki

Nie ma czegoś takiego jak karta graficzna do laptopa. Przynajmniej żaden producent nie przewiduje montażu innej grafiki niż ta która fabrycznie została zamontowana. To nie komputer stacjonarny! Możliwe jest dokupienie natomiast zewnętrznej karty grafiki jak np. TA, lecz jest to nieopłacalne. Lepiej kupić za to komputer stacjonarny. Chyba że nie masz co z pieniędzmi robić.

Nie ma możliwości wymiany karty graficznej w laptopie jak ma to miejsce na komputerze stacjonarnym.

To jakim cudem ja wymieniłem w moim lapku GF 9300m GS na GF 9600m GT?

Procesor też wymieniłem na szybszy i do tego pamięć 667 na 800.

Acer Aspire 5730ZG

Na tym Asusie na pewno będzie śmigać Radeon HD5470, a wiem to od wujka google http://www.google.pl/search?q=asus+k52j … PL361PL386

Wymiana jest możliwa jak mój przedmówca napisał jednak zazwyczaj jest to model nieznacznie szybszy i ogranicza się tylko do małego grona modeli. Należy przy tym pamiętać że każdy laptop jest przewidziany do pracy z jedną konkretną kartą grafiki która została przetestowana z danym modelem laptopa. Ja w swoim laptopie wymieniłam procesor z T8100 na T8400 i nie było problemów gdyż mój laptop był dostępny w obu konfiguracjach a ja kupiłam wtedy ze słabszym procesorem.