Grafika do mojego sprzętu

Witam, słuchajcie mam taki dylemat jaką kartę graficzną wybrać do mojego kompa…, specyfikacja taka jak w podpisie chodzi o to że max chcę wydać 200zl, karta może być z ALLEGRO, a mój zasilacz to TRACER 400W (wiem że g***o) ale co poradzić.

potrzebuję karty takiej w sam raz, nie za mocnej nie za słabej tak żeby procesor i reszta jakoś ze sobą grała… (jedna rzecz której wymagam to shader model 3.0) reszta należy do was nie wiem czy radeon czy geforce (geforce są droższe w tym przedziale) więc bardziej był bym za jakimś radeonem np. x1650? co o nim sądzicie? aha zapomniałem najważniejszego karta oczywiście na AGP.

z góry dziękuję za jaką kolwiek pomoc, pozdrawiam!

Do tego komputera nie wkładałbym nic mocniejszego niż PowerColor R53BG-TD3

Ja bym prócz karty dołożył kolejny 1gb ramu i masz nienajgorszy komputer-nawet vista by poszła w miare ok :wink:

Dodane 23 mar 2009, o 12:47

a co do grafiki to bym brał coś na ddr3 i 128 bitowej szynie bo to co kolega prezentuje jest conajmniej beznadziejne

wiem wiem o pamięci też myślałem ale na razie najważniejsza jest dla mnie grafika… choć z ramem też nie jest najlepiej bo mam 2x512mb… i bym musiał je wyrzucić bo mam tylko 2 sloty na ram;/ oczywiście mam stare ddr 1 które też są dosyć drogie… ale na razie proszę o propozycje kart graficznych

Proponuje GF 7800GTX albo Radeon X1900GT albo X1900XT jak dobrze poszukasz na allegro wszystkiikarty w cenie do 200zł