Grafika - nieoczekiwane zmiany kolorów w grze

Z dnia na dzień pojawiły się u mnie dziwne problemy graficzne, gram w WoW kilka miesięcy wszystko było ok az pewnego dnia loguję się i widzę innych graczy calych czarnych (poza bronią i naramiennikami co jest dziwne) fps nagle zaczeło mi drastycznie spadać gdy moja postać była za blisko innej a tekstury są miejscami rozmazane, nie jest to wina gry poniewaz nie zmienialam wtedy zadnych ustawien oraz nie wchodziła nowa latka. Laptopa posłałam do naprawy powieważ jeszcze jest na gwarancji, wymienili wiatraczek i odeslali… niestety nic to nie dalo. Wgralam również wiedzmina 1 gdzie az zal wspominac jak to wyglada, samo menu glowne jest czarne, widac tylko biale napisy “wczytaj gre, zapisz gre” itp. Mam najnowsze sterowniki do karty graficznej, zasilacz działa dobrze, komputer sie nie przegrzewa, nie jest zakurzony. Bardzo byłabym wdzięczna gdyby ktoś udzielił mi rad co z tym zrobić, czy konieczna jest wymiana karty graficznej? mój laptop - Asus m51se-as165c-1, karta graf. ati radeon hd 3470, windows Vista

Jak laptop był w serwisie, to powinni ustalić przyczynę, bo możliwe, że grafika ci padła. Co to za dziadowski serwis? Serwisowi łatwiej przecież znaleźć usterkę, mając sprzęt w rękach, niż tu na forum na odległość tak w ciemno na chybił trafił. Jak jest gwarancja, to tylko “serwis”

Aurea ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.