Grafika w FIFA 09

Witam, mam problem z grafiką w FIFIE 09, od pewnego czasu tekstury pilkarzy sa postrzepione, gra czasem zrywa, i wygląda to tak jakby komp nie uciągał tej gry. Dodam, że mam GF 9600M GT 512 mb, 3gb RAM. Myślałem, że to wina stera więc zainstalowałem najnowszy, ale nie dało nic. Da coś zmiana na starsza wersję NVIDII I DirectX’a ?

Widzę że mamy tu fana Rammsteinu.A zmiana Directx’a na starszego raczej nic nie da bo to nowa gra może poszukaj jakiegoś patcha jak wogle taki istnieje a jak z innymi grami jest coś podobnego?

przed chwila odpalilem CoD’a V i wyłącza mi po kilku minutach kompa xD Wczesniej teog nie miałem.

A jaką masz temperature karty i procka?

jak nie masz programu do sprawdzania temperatury to ten jest bardzo dobry http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … edFan+4.37

hmm niech zgadne? Laptop?! :frowning:

Powtarzałem, powtarzam i będę powtarzał: Laptopy nie nadają się do gier! Prawdziwe laptopy do gier zaczynają się od 5000zł w górę!

To się nazywa brak antialiasing’ u. Antialiasing zapobiega powstawaniu właśnie takich “strzępków”. Możesz to włączyć w grze (zapewne opcje grafiki) lub jak się nie da, wymuś w sterownikach (panel sterowania>Panel Sterowania Nvidia>po lewej stronie zarządzanie ustawieniami 3D>zjeżdżasz suwaczkiem na sam dół>Wygładzanie krawędzi - tryb>ustawiasz na 16xQ (im wyżej, tym mniej postrzępionych krawędzi)). Nie polecam tego robić bo sobie w ogóle nie pograsz, wydajność spadnie o ponad połowę, jak nie lepiej.

Jaki procesor, ile pamięci RAM, podaj temperaturę procesora i grafiki, jaka wersja DirectX? (Sart>wyszukaj>dxdiag.exe>kliknij na czarną ikonkę z białymi paskami (jak znak toxic)>zrób zrzut ekranu i podaj tutaj na forum. Podaj logi z HijackThis, które wklej na wklej.org

Dodane 21.01.2009 (Śr) 15:18

Pozdro :wink:

nie wiem która temp. was interesuje ale ozklada się to tak

GPU 67 C

HD0 47 C

Temp1 51 C

Temp2 51 C

Core 0 62 C

Core 1 62 C

Core 67 C

tak laptop :] wiem ze nie do gier ale na takiej karcie poko co wszystko smiga bez problemu. ;]

Procek Intel Core2Duo T5800 2,00 Ghz

RAM podawałem : 4gb, ale wykrwyane są max 3

DirectX ostatnia wersja z dobrychprogramów.pl

Sorr ale nei mam za duzo czasu sprawdzać tak dokładnie. :wink:

Dodatkowo możesz jeszcze napisać jaką masz wersję sterowników do grafiki, panel sterowania>Panel Sterowania Nvidia>lewy dolny róg “informacje o systemie”>prawy dolny róg nowego okna "informacje. I u góry masz “wersja sterownika: blablabla”.

Podczas wykonywania tego:

Możesz w dxdiag.exe wejść w zakładkę “ekran” i tam poszperać, sprawdzić, czy nie ma błędów, przetestować etc.

Pozdro!

no więc wersja sterownika nvidii to 179.28

tu ejst zrzut z dxdiag’a beztytuujv1.png

a tu jest log z hijacka’a http://www.wklej.org/id/44931/

Zrób jeszcze zrzut z zakładki system. Dowiemy się jaka wersja DirectX, itp. :slight_smile:

http://img206.imageshack.us/img206/5429/beztytuuje5.jpg

bitte ;D

kurcze, teraz to mam jednak problem sero moze nie zwiazany juz ze sterownikiem.

zrobilem dwa razy format, odpalam Call of Duty V i PCet wylacza mi sie po jakichs 10 minutach od uruchomienia :confused:

nie wiem jak w innych grach ale przykladowo FIFA , CS chodza dobrze, przegrzewa się karta ?