Grafika zintegrowana na płycie ASUS M3N-HT DELUXE/MEMPIPE

a więc jak w temacie. Już pisałem jakieś dwa tygodnie temu, że składam nowego kompa części mam wybrane i nie chcę już nic zmieniać tylko mam pytanie co do tej płytki głównej ( ASUS M3N-HT DELUXE/MEMPIPE) - jaka to jest grafika ile Mb, bo znalazłem tylko informację Zintegrowana Grafika z serii NVIDIA GeForce 8, obsługa technologii hybrid SLI, technologii supports HDMI, obsługa wyjść HMDI, DVI, RGB. Możecie powiedzieć coś więcej. I ewentualnie jaką grafikę można by tam było w przyszłości (za jakieś pół roku jak nazbieram jakaś kasę :wink: )“włożyć”. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam!

Jeżeli chcesz korzystać z integrowanej karty graficznej to polecam Ci coś na chispecie AMD 780G.

Płyta taka jak w moim opisie posiada zintegrowaną kartę graficzną ATI Radeon HD3200 z 256 mb ddr3 pamieci SidePort ( dirextX 10, shadery 4,0)do tego można przydzielić wiecej pamięci z RAM.

Spokojnie możesz pograć w najnowsze tytuły takie jak Crysis, FarCry 2, NFS Undercover, Fallout. Race Driver GRID.

Wiecej info patrz tutaj http://forum.pclab.pl/t388026.html

napisałem, że nie chciałbym zmieniać swojego zestawu, a tak czy siak to tej płyty dokupię za te pół roku dedykowaną kartę graficzną. A więc wie ktoś jaka to jest ta karta w tej płycie ASUSA? chciałbym wiedzieć :slight_smile: grać nie będę za dużo, ale chcę wiedzieć coś o tej karcie graf bo na razie to wiem że jest to jakiś GeForce series 8 :wink:

Co pojdzie na AMD Athlon II x4 2600MHz,4GB RAMu,zintegrowana grafika HD4200 ?Fallout 3 np. pojdzie?

Pójdzie