Grafika

Siemanko! mam problem. Na kompie mam zainstalowane 512MBram, a mi sie zacina. Czym to może być spwodowane i jak to naprawić??

to może napisz jeszcze coś więcej o swoim komputerku…

jaki procek masz i kartę grafiki i takie tam inne podzespoły :smiley:

będzie łatwiej zgadnąć :smiley:

co ci się zacina? Gra? Może masz za słby sprzęt? Napisz jaśniej

Procesor: 2.40GHz,karta grafiki radeon 9200, płyta główna asus P4V800-X,

to nieźle… 8)

hmmm jaki masz Windows… może masz zbyt wiele uruchomionych programów jednocześnie :roll: i napisz oczywiście gdzie i w czym się tnie ta grafika :!:

procesor intel celeron 2.40GHz zacina mi sie ogólnie na wszystkim, brak wirusów skanuje avastem aktualizowanym codziennie.

Windows tradycja XP

jednak wolałbym bardziej konkretne przykłady :slight_smile:

zapodaj loga z HiJackThis. Moze masz jakiegoś syfa

Nie podam ci konkretnych przykładów, bo mi sie zacina dosłownie na wszystkim.

nawet podczas zwykłego korzystania z WinXP czy we wszystkich grach :roll:

może faktycznie masz jakiegoś wirka albo

Tak w zwykły korzystania na grach tym bardziej, teraz jak tu piszę to mi zacina, a wirków nie mam. No co mogę jeszcze napisać o kompie mam nagrywarkę samsung CD-R/CD-RW, NEOSTRADE 125, edonkey, kazza, 2karty mb ram wpięte każda po 256ram,

a czy zauważyłeś i przeczytałeś to:

Mam uruchomione tylko potrzebne w danym momencie.

no więc na wszelki wypadek zrób to:

szpece obadają i wtedy będziemy się zastanawiać :slight_smile:

oczywiście o ile ktoś czegoś wcześniej nie wymyśli… :wink:

Troodno wyrokowac na odleglosc ale mialem kiedys podobne problemy po zainstalowaniu Morpheusa z którym to jednoczesnnie zainstalowaly sie trzy adware i to strasznie mulilo kompa. Byc moze to jest przyczyna - podaj wiecej info to sie przekonamy, a jesli to to o czym pisze w sieci jest wiele narzedzi sobie z tym radzacych. Inne przyczyna to wirus nie wiem czego uzywasz ale norton 2005 z najnowszymi instalkami jest najlepszy i tylko na nim i ewentualnie na pandzie platinum bym sie opieral w ocenie czy to wirus czy nie. A moze cos sie przegrzewa np. dysk czy procek, zacznij od tego kiedy to sie zaczelo i z czym moglo miec zwiazek 8)

Używam avasta nic mi sie nie przegrzewa, i to nie jest virek.

HiJack This

pobierz, przeskanuj zapisz log i wklej go tutaj… potem czekaj na diagnozę i ewentualne leczenie…

EE co to jest nie stanie mi sie nic z kompem bo jak zainstalowałem 2antywiry to mi sie zawiesieł kompletnie i musiałem formatować dyski. Proszę o więcej informacji.

nie

:o :o spoko :!: nigdy się nie korzysta z dwóch antywirów jednocześnie :!:

zajrzyj w link, który ci podałem tam co nieco pisze… program wielokrotnie tutaj używany i zawsze przydatny :!: :!: :!:

Dzięki co do tych antywirów już wiem :smiley: