Grafika

(Koszyk 14) #1

Mam problem z grafik ą w kompie ot óż to jak oglądam jakies tapety , zdjęcia to na zdjęciu pokazują sie kwadraty a jescze 2 tygodnie temu tego niebyło co sie stało?

(Kos@) #2

3dmark, zobacz czy cos z karta nie tak.

Jak masz mozliwosc zmainay karty to tez sprawdz.

uaktualnij stery

(Zbych ) #3

Tzw. artefekty, przetaktowana karta a jak nie podkręcałeś karty to możliwe że zasilacz za słaby lub siada.

(Kamillozo) #4

Te kwadraty pozwalają ci powiększyć rozmiar wyświetlanego zdjęcia, obrazka, itp. - tzn. albo dopasowują go do okna przeglądarki, albo powiększaja do rozmiaru oryginalnego. Banalne, nie? :slight_smile:

A tak swoja drogą to koledzy Kosa i Zbych1 - czy wy przeczytaliście dokladnie post Koszyka?

Na zdjęciach bedzie mial artefakty? WoooW Hahaha! Ludzie, opamietajcie sie!

(Zbych ) #5

Nie napisał jakie kwadraty mu sie pokazują a kwadraty o których kamillozo piszesz to nie wydaje mi sie aby były problemem a wręcz są udogodnieniem a jeżeli ktoś pisze że ma problemy z grafą i kwadratami to na samą myś nasówają sie czarne kwadraciki.

(Kamillozo) #6

dla mnie nie są ale dla koszyka, który nie wie do czego służą to jednak do tej pory były...

ale napisał

Ja jeszcze nie widziałem artefaktów na tapetkach no ale może jeszcze za mało w życiu widziałem...

(Kam) #7

Nie no ja zaraz wykituje :hahaha:. Czy to są żarty? :lol:

(fiesta) #8

Nie to nie są żarty to jest wtórny analafabetyzm.

Błędy poprawiam zbędną dyskusję kasuję.

(Kam) #9

koszyk - sprawdź na ile bitów masz ustawione kolory w systemie i ewentualnie w kontrolerze do karty graficznej.

(Asterisk) #10
  • 16 bitów (High Color) - to minimum

• 32 bity ( True Color ) - to najlepiej