Gratyfikant+rewizor


(Ewarp) #1

jestem w posiadaniu rewizora gt ale chcę także zakupić program gratyfikant.problem tkwi w tym, że nigdzie nie mogę nic znaleźć na tematgratyfikanta gt.jeśli ktoś wie gdzie mogę znaleźć komentarze na ten temat lub jest ktoś kto ma styczność z gratyfikantem to mam prośbe proszę mi coś na ten temat napisać..

P.S. to jest dla mnie szalenie ważne! jeśli to możliwe to bardzo proszę o szbką odpowiedź.z góry dziękuje

Nie ma za co, następnym razem będzie już wiadomo

squeet


(Mikhey) #2

Ja nie mam zielonego pojęcia o takich programach, ale znalazłem to :


(Ewarp) #3

dziękuje za tą reklame ale nie o to mi chodziło.proszę mnie źle niezrozumieć.dziękuje za pomoc.


#4

Może Google pomogą?


(Ewarp) #5

na googlach znalazłam tą strone.miałam nadzieję, że tu znajdę kogoś kto zna program z praktycznego pkt widzenia.ale dziękuje za podpowiedź.pozdrawiam


(Ladyefa) #6

byłam na prezentacji programu Gratyfikant gt. Sama pracuję na Gratyfikancie 3 i w porównaniu do niego Gratyfikant GT wydawał mi się o niebo lepszy. Tym bardziej, że jest napisany pod windows a nie pod Dos. Poza tym wszystko jest ze sobą połączone. Jest archiwum do którego możemy " wrzucać" ludzi już niepracujących w firmie. Współpracuje z płatnikiem tak jak poprzednie wersje, ale usunięto błędy które były w poprzednich wersjach. Jest też kolorowy, np. w kalendarzu absencji możemy zaznaczać różnymi kolorami absencje chorobowe, urlopowe itp. Wszystko jest bardziej przejrzyste. Oczywiście nie znam minusów tego programu bo na nim nie pracuję i na prezentacji minusów oczywiście niezaprezentowali. Ale gdyby nawet takie były, to wydaje mi się że jest o niebo lepszy od poprzednich wersji.